Балійська романтика Ольги Горбачової та Юрія Нікітіна
Подружжя перезимувало на острові та поділилося з JS враженнями.

Поговорили з артисткою-менторкою Ольгою Горбачовою про особливості острівного життя, відпочинок з дітьми без няні, спонтанне меценатство та перезавантаження.

Чому зимували саме на Балі?

Я пробула місяць на Балі минулої весни і захотіла поділитися зі своїм чоловіком та дітьми місцями сили. Ми планували провести там місяць, але пробули більше, бо трапилося багато пригод, випробувань і трансформацій, що затримали нас.

Що найбільше любите в Балі?

На Балі ідеальний енергетичний баланс між матеріальним та духовним. Будь-які задуми втілюються в життя миттєво. Тому треба бути вкрай обережним, слідкувати за чистотою думок і вчитися матеріалізовувати свої бажання.

Там карма така, що якщо ти незадоволений ходиш вранці, то ввечері чекай на проблеми.

А коли ти задоволений, то ти в раю. Ось таке місце. Воно одразу відображає нас внутрішніх.

Чи брали няню на відпочинок?

Няні з нами не було. І ми з чоловіком вирішили, що це неідеальна для нас схема. Мені абсолютно класно з дітьми, але в такому форматі не вистачає побачень із чоловіком і часу для себе.

Що вас вразило у цій подорожі?

Я не бачила раніше Балі у форматі мандрівниці з дітьми. І було класно не тільки поїздити тими luxury місцями, які я люблю. Чи місцями сили, які я б обрали з чоловіком без дітей (вулкан, наприклад). Але було класно поїхати в якісь унікальні балійські цікавинки: парк птахів, парк мавп, зоопарк.

Вони настільки самобутні своєю флорою та фауною, що це варто побачити й отримати масу дитячих вражень.

Ваше улюблене місце на Балі?

THE ST. REGIS в Нуса-Дуа, там дуже спокійно, респектабельно, смачно. Там ніби в раю. І президентська вілла, яку ми знімали в гольф-клубі поруч, вона неймовірна.

Були гастрономічні відкриття?

На Балі занадто смачно і це призводить до зайвої різноманітності, особливо у дітей, і до кишкових інфекцій. Тому в будь-якій екзотичній країні не треба прагнути спробувати все одразу. Можливо раз на тиждень. А в основному дотримуватися звичного режиму харчування, щоб не вводити організм у стрес.

Як проводили час на острові та який досвід отримали?

Ми всі плавали не менше години на день. Бо пів години у солоній воді для організму — це як тиждень у сауні. Настільки це наповнює силою.

Помірність – закон душевної рівноваги та здоров’я.

Ми так багато цього разу знайомилися, заводили нових друзів, святкували, подорожували і пробували нового (і в їжі, і у враженнях), що аж втомились до кінця відпочинку.

 

А емоційне перезавантаження вдалося?

Мене, як і більшість туристів на Балі, надихають їхні народні ремесла. Як вони представлені, як передаються від покоління до покоління. Є цілі вулиці, де продаються тільки двері для будинку, чи тільки столи, чи тільки скульптури. І все настільки вишукане, неймовірне. Коли Яванські королі втікали із Джакарти, вони брали із собою лише священників та майстрів різних мистецтв. Тому вважайте, що на Балі кожен чи то нащадок короля, чи духовного отця чи майстра ремесел.

Чим вам вдалося вразити власника відомого локального музею дл сліз?

Я потрапила в Убуді до Арма музею. Він вразив мене не тільки красою місця і мистецтва, але й своїми благодійними програмами з живопису, танців та музики для балійських дітей. А ще історія про те, як власник музею скупав 45 років землі навколо по шматочку, аби його розширити і побувати поруч аутентичний готель. Саме готель дає гроші на музей і мистецькі програми.

Оскільки готелі зараз порожні, то я захотіла зробити свій donation. Власника це дуже зворушило.

Він з вдячністю прийняв гроші і сказав, що в музеї були і Барак Обама з дружиною, і колишній президент Індонезії, проте ніхто за 45 років не пропонував йому гроші на підтримку музею. Так ми з чоловіком вперше стали меценатами на Балі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: