Barbie Girl Ольга Харлан: українська фехтувальниця стала прототипом ляльки
З унікальної серії Role Models, присвяченої видатним жінкам.
Н

а честь 60-річчя й Міжнародного жіночого дня компанія Mattel презентувала колекцію Barbie Role Models 2020. Бренд Barbie вже два роки поспіль знайомить дівчат з історіями видатних жінок з усього світу, втілюючи сильні образи у ляльках. «Те, що вона може бути ким завгодно — це лише початок», — йдеться в описі проєкту.

Цього разу однією з героїнь нової колекції стала українська фехтувальниця й олімпійська чемпіонка Ольга Харлан. На сайті компанії можна прочитати біографію спортсменки і побачити, як виглядає її зменшена копія.

«Коли я була маленькою дівчинкою, я завжди мріяла про свою ляльку Барбі. І вона у мене була, як і у більшості дівчаток. Але я навіть і подумати не могла, що колись сама стану лялькою #barbie! Шалено рада, що змогла мотивувати легендарний бренд Barbie для створення цієї красуні», — коментує подію Ольга Харлан у своєму Інстаграмі.

Прототипами ляльок для нової колекції також стали: британська легкоатлетка Діна Ашер-Сміт, португальська серферка Тереса Бонвало, французька футболістка Амандін Анрі та інші відомі спортсменки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: