BaselWorld-2019: ексклюзивні дорогоцінні годинники, які варто побачити
Хоча б раз у житті!
С

віт розкоші стає ближчим, або звіряємо годинники! Щорічна виставка ювелірних прикрас у Базелі, яка завтра добігає кінця, саме про розкіш, мільйонні статки та ексклюзивні вироби, які передаються у спадщину з покоління в покоління. Вже у 46-ий раз Basel World зібрав велику кількість виробників, експертів, колекціонерів та шанувальників прикрас класу люкс. Чим милувалися гості форуму та на що витрачатимуть тисячі доларів — у спеціальному огляді JS.

Навіть якщо ви не носите годинники та слідкуєте за часом на смартфоні, новий автоматичний найтонший у світі хронограф Bvlgari Octo Finissimo може все докорінно змінити. 18 000 доларів — і він ваш.

Будинок Bvlgari представив також абсолютно нову лінію в колекції знаменитих змійок. Serpenti Seduttori «народжені під знаком золота» і представлені в цьому дорогоцінному матеріалі білого, рожевого і жовтого кольорыв, включаючи версії, оброблені діамантовим паве.

Жовті діаманти зустрічаються вкрай рідко, тож для того, щоб зібрати достатньо камінців ідеального кольору, інтенсивності та розміру й оздобити годинник або ювелірну прикрас, можуть знадобитися десятиліття. Саме тому ексклюзивна прикраса Round Graff Fancy Vivid Yellow Diamond стала однією з перлин BaselWorld-2019. Ціна — тільки за запитом.

Удосконалення набули й моделі Chanel. Серед найочікуваніших — діамантовий сотуар Mademoiselle Prive, який модниця носитиме на шиї.

Була на виставці також дещо оновлена модель Chanel J12, яка в наступному році відзначає 20-річчя з моменту виробництва.

15858 камінців загальною вагою 50,01 каратів — робота власника Coronet Aaron Shum Jewelry Limited, гонконгського ювеліра Аарона Шума, натхненна півонією, не потребує коментарів. До речі, це світовий рекорд за кількістю діамантів, встановлених на годиннику, зафіксований у Книзі рекордів Гіннеса.

Зникаючі види від Graff (GyroGraff Endangered Species) — прикраса, яка не лише про діаманти, традиції ювелірної майстерності та розкіш, але й про ставлення людства до навколишнього середовища.

Біле золото, блакитні сапфіри, діаманти та ексклюзивний орнамент у вигляді пір’я — модель Calatrava Haute Joaillerie від бренду Patek Philippe.

Прихильники стилю унісекс оцінять здобутки Gucci: до уваги — годинники Grip, які більш нагадують ваги, аніж класичний хронограф.

На чоловічу й жіночу аудиторії розраховані й годинники Superocean Breitling. Оновлені спортивні моделі водонепроникні, тож дайвінг механізму не перешкода.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: