Батьківські настанови Олександра Шовковського
Спортсмен привітав сина з днем народження.
В

лад Шовковський, син екс-голкіпера «Динамо» Олександра Шовковського від першого шлюбу, – хлопець самостійний, який вже давно зазначив, що в досягненні успіху не користатиметься допомогою іменитого батька. Судячи зі слів славетного футболіста, син дає йому чимало приводів пишатися, починаючи зі вдалого закінчення Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Шевченка три роки тому.

Влад Шовковський

Як і батько, Влад захоплюється футболом та байками, а також грає в настільний теніс.

Як люблячий тато Олександр Шовковський ніколи не упускає можливості похвалитися сином. Так, сьогодні він привітав Влада з днем народження, не жаліючи щирих слів та добрих настанов. «Вітаю з днем народження, сину! Ти вже такий дорослий і самостійний! Ти сам будуєш своє життя і вже даєш поради іншим! Сам вирішуєш своє майбутнє і прямуєш до своєї мети», – підписав спортсмен спільне фото із Владом. 

«Але для мене ти назавжди залишишся сином. Твій перший крок і перше падіння, твої перші слова і промови, перші перемоги й помилки… це не тільки твої успіхи і невдачі — це й наші батьківські так само. Я колись тобі казав, що завжди буду поруч з тобою, щоб не трапилось, і повторюватиму це постійно. Хай тобі завжди вистачає сили для втілення своїх бажань. Ти завжди можеш розраховувати на мене. Ти – моя найбільша перемога», – з такими словами завершив він привітання.

View this post on Instagram

Вітаю з Днем Народження, Син! Ти вже такий дорослий і самостійний! Ти сам будуєш своє життя і вже даєш поради іншим! Сам вирішуєш своє майбутнє і прямуєш до своєї мети Але для мене ти назавжди залишишся сином Твій перший крок і перше падіння, твої перші слова і промови, перші перемоги і помилки… це не тільки твої успіхи і невдачі — це і наші батьківськи так само Я колись тобі казав, що завжди буду поруч з тобою, щоб не трапилось і повторятиму це постійно. Хай тобі завжди вистачає Сили для втілення своїх Бажань І ти завжди можеш розраховувати на мене Ти моя сама Велика Перемога

A post shared by SaSHo (@oleksandrshovkovskyi) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: