Бажаєте вишукану квіткову композицію? Про кропітку працю флористів у день 8 березня
Головні творці святкового настрою квіткового бутика «ФанФан Тюльпан».

Асія Самбурова, власниця та директорка квіткового бутика «ФанФан Тюльпан»

Міжнародний жіночий день — один із найбільш напружених періодів для флористів, але при тому й один із найулюбленіших. Адже це чудова нагода натхненно віддатися своїй справі і знати, що квіткова композиція, створена їхніми руками, обов’язково зробить когось щасливішим цього дня.

Майстри квіткового бутика «ФанФан Тюльпан» на чолі із власницею та директоркою Асією Самбуровою готові працювати цілодобово, аби кожна мама, донька та кохана отримала свій бажаний букет улюблених троянд, кошик півоній чи коробку тюльпанів.

У святковий час постійно чути клацання секаторів і аромат зрізаних квітів. Робота кипить, і потрібно пам’ятати, що «цей букет без троянд», «а в цей додати гіацинти», «а цей оформити разом із плюшевим ведмедиком».

Олександр Іваненко, багаторазовий призер флористичних конкурсів

«На годиннику третя ночі, а в нас у «ФанФан Тюльпан» горить світло, ми пакуємо замовлення і складаємо їх у красиві пакети, зав'язуємо банти, посипаємо пелюстками троянд для аромату»,

— діляться емоціями працівники.

У переліку запитів для флористів ще одна історія про любов або дружбу, про маму, яку не забуде привітати син на 8 березня, незважаючи на відрядження, і про дуже поважну особу, для якої варто оформити щось небанальне.

Якби чоловіки тільки знали, скільки жінка пам’ятає про неподівано подаровані троянди. Варто зважати на це і довірити такий цінний букет квітів справжнім майстрам своєї справи.

Історії, чоловіки, жінки, інтриги або секрети, зворушливі моменти — флористи «ФанФан Тюльпан» все красиво запакують, прикрасять пишним бантом і вчасно доставлять за місцем призначення.

 

Магазин «ФанФан Тюльпан» розташований по вулиці Івана Мазепи, 11Б. Контактний телефон +380672478897.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: