Бейонсе та Гвінет Пелтроу на GLAAD Media Awards-2019
Церемонія в Лос-Анджелесі.
«

Права ЛГБТ-спільноти — це права людини, яка має право любити, кого ти хочеш. Це право кожного бути щасливим. Зміни починаються з підтримки найближчих вам людей», — особлива промова Бейонсе на 30-ий ювілейній щорічній премії GLAAD (Gay and Lesbian Alliance Against Defamation) Media Awards зворушила кожного. Співачка відверто та щиро підтримала свого дядьку Джонні та матір Джей-Зі, які є відкритими членами ЛГБТ-спільноти та зробили камін-аути.

 

 

«Я сподіваюся, що його боротьба відкриває шлях для інших молодих людей, які прагнуть жити більш вільно», — продовжила вона. «Варто підтримати вибір того, кого ви любите». Картери отримали нагороди як завзяті борці за рівноправ’я сексуальних меншин та за викорінення гомофобії та дискримінації на основі гендерної ідентичності й сексуальної орієнтації.

Гвінет Пелтроу

За особливий внесок також була нагороджена Гвінет Пелтроу. Серед присутніх — Адам Ламберт, Джозеф Гордон-Левіт та Діта фон Тіз. Серед почесних гостей також й Сара Кейт Еліс, яка вже 6-й рік поспіль є президентом організації GLAAD.

Бейонсе та Джей-Зі

Адам Ламберт

Діта фон Тіз

Джаред Гелер та Джозеф Гордон-Левіт

Еллісон Дженні

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: