«Без втрат немає кохання»: жінки іменинника Бреда Пітта
Голлівудському красунчику сьогодні виповнюється 56 років!
О

станнім часом Бреда Пітта дедалі частіше бачать в компанії 30-річної Алії Шокат. І хоча інсайдери стверджують, що акторів пов’язують виключно дружні стосунки, ЗМІ наполягають, що Пітт наразі тісно спілкується з ексдружиною Дженніфер Еністон, акторка навіть запросила його на свою різдвяну вечірку.

Картинки по запросу brad pitt and jennifer aniston

Чи закрутив 56-річний іменинник новий роман, достеменно невідомо, але самотнім він точно не залишиться. В житті завидного холостяка було чимало історій кохання. Отже, вітаємо Бреда та згадуємо його дівчат, а також цитати про колишню дружину Анджеліну Джолі.

Картинки по запросу brad pitt and angelina jolie

«Життя з Енджі мене багато чому навчило. Вона дуже прямолінійна людина. З нею я почав розуміти: життя єдине. Для мене тепер очевидно, що все в житті пов’язано. Я відомий і тому можу допомагати. Я допомагаю, і це розширює мій світ, мої горизонти. Це все здоровий егоїзм, який розумієш тільки після сорока: варто використовувати світ у власних цілях, головна з яких — бути корисним».

На зйомках стрічки «Містер та місис Сміт»

Жінка — це відображення чоловіка.

«Коли я зрозумів, що незабаром ми розлучимося, я вирішив діяти. Адже мені дісталася найкрасивіша жінка з усіх на Землі. Я дарував їй квіти та подарунки і жив заради неї. Тоді я зрозумів одне: жінка — це відображення чоловіка. Якщо любити її до безумства, вона стане його продовженням. Я довіряв їй все своє життя. Вона рішуча, неймовірно інтуїтивна жінка, гостра, як ніж».

Картинки по запросу brad pitt and angelina jolie cannes

Я боюся смерті!

Розмірковує Пітт й про сенс життя та власний вік: «Коли-небудь ми всі розлучимося. З дітьми, з тими, кого любимо. Дійсно, я боюся смерті. А ось життя — ні, не боюся».

Без втрат немає кохання!

«Кожен помилковий крок стає для мене кроком до прозріння та розуміння важливого. Біль — це річ, яка формує нас, підштовхує зростання і робить світ кращим, як це не дивно. До речі, без втрат немає кохання. Це комплексна угода».

Бред Пітт та Сінітта, 1986

Бред Пітт та Шелейн Макколл, 1987

Бред Пітт та Джилл Шелен, 1988

Бред Пітт та Робін Гівенс, 1989

Бред Пітт та Крістіна Епплгейт, 1989

Бред Пітт та Елізабет Дейлі, 1989

Бред Пітт та Джульєтт Льюїс, 1991-1992

Бред Пітт та Гвінет Пелтроу, 1995-1996

Бред Пітт та Дженніфер Еністон, 1998-2005

Бред Пітт та Анджеліна Джолі, 2005-2016

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: