«Безлімітний чоловік все безлімітно дозволяє»: Марина та Олександр Ярославські розповіли про сімейне життя
Діаманти, дизайнерські сукні та секрети міцних стосунків.
О

лександр та Марина Ярославські (відомий український бізнесмен, фігурант рейтингів Forbes та віце-королева краси Харкова) в черговий раз стали героями світської хроніки, розповівши про своє сімейне життя в інтерв’ю телеканалу «1+1».

Поки бізнесмен купує заводи, будує аеропорти, готелі світового рівня й стадіони, його дружина створює чоловікові надійний тил і отримує від нього щедрі подарунки. «Як і будь-яка дівчина, я обожнюю діаманти. Мій чоловік все дозволяє й одягає мене. Тому що, коли я не знаю, що вдягти, сукню обирає таку, яку я б собі не дозволила. І все просто «вау!». Безлімітний чоловік, який все безлімітно дозволяє», – розповіла Марина.

59-річний Олександр Ярославський, засновник і президент групи DCH з більш ніж 700-мільйонним статком знайшов майбутню дружину на конкурсі краси. З 31-річною Мариною вони разом вже 13 років та виховують трьох дітей, однак одружилися лише в минулому році. Весілля зіграли в найвишуканішому готелі Лондона, де проводить аудієнції та зустрічі принц Уельський. Для церемонії Марина обрала сукню від Елі Сааба. До речі, дизайнер особисто був присутній на примірці.

За словами Марини, у неї немає мети бути бізнес-леді: «Мама, домогосподарка та дружина. У цій ролі я відбулася й непогано в ній себе почуваю», – каже вона. Однак останнім часом вона проявляє цікавість до організації яскравих світських заходів в рідному Харкові й до благодійності. У минулому році Марина дебютувала в якості організатора майстер-класу відомого візажиста Сердара Камбарова, що пройшов у luxury-готелі Premier Palace Hotel Kharkiv (він належить подружжю), який став епіцентром ділового й культурного життя Харкова. А школа в місті Ізюм, яку свого часу закінчила Марина, отримала в подарунок від пари сучасний комп’ютерний клас.

Подружжя живе в селі Мартове Харківської області. Марина нечасто з’являється на публіці, хоча активно веде власну сторінку в Instagram. Також Марина як хобі займається кікбоксингом.

«Нас познайомив спільний друг. Відразу закохалася. Квіти були, великі букети. Відразу закохалася – підкорив своєю статурою, спортивністю і, звісно ж, наполегливістю», – зізнається Марина. «Я не їй роблю подарунки, я роблю подарунки собі», – розкриває секрети своєї щедрості Ярославський. Також зазначає: звісно, ревнує Марину, але хіба що до дітей і до захоплення подружжя домашнім господарством. «Він мені каже: досить з дітьми, потрібно тепер зі мною», – підтверджує вона.

«Жити комфортно й в задоволення  – це один єдиний девіз. З людиною має бути комфортно, тебе повинно до нього тягнути», – ділиться секретом дванадцятирічних стосунків Олександр Ярославський.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: