Біль у Сан-Франциско: кліп нового проекту Astronata
Гідний дует учасниці гурта Pur: Pur Нати Сміріної і саундпродюсера Іллі Місюри.
A

stronata — новий проект Нати Сміріної, учасниці гурта Pur: Pur, і саундпродюсера Іллі Місюри, — випустив свій перший кліп на пісню Pain. Знімальним майданчиком стали вулиці Сан-Франциско, а в головних ролях ми бачимо колишнього артиста Великого театру, а нині соліста San Francisco Ballet Владислава Козлова, і американську акторку Кендру МакФі. Режисером кліпу виступила Ася Миколаєва, українка, яка зараз живе і працює в Сан-Франциско.

дует Astronata

Пісня Pain про нестерпність розлуки, а кліп – метафорична історія, яка розкриває нам почуття двох незнайомців. В одному великому місті вони живуть передчуттям зустрічі й водночас розставання одне з одним. Злегка похмурі тони, чуттєві па Владислава Козлова і види міста, яке стало окремим персонажем цього маленького кіно. Зйомки кліпу дали поштовх для нового етапу співпраці творчого тандему. Наразі повним ходом йде робота над саундтреком до фільму On a whim, режисером якого є Ася.

«До мене випадково потрапила посилання на конкурс, де режисер із Сан-Франциско шукав трек для зйомки танцювального відео. Цим режисером виявилася Ася. Я вислала наші пісні, й все закрутилося. У мене чомусь відразу була довіра до її відчуття прекрасного. Мені хотілося, щоб вона, почувши наші треки, запропонувала свій варіант, і я не планувала ніяк у це втручатися. Це чиста творчість, коли ми робимо музику, а вона — картинку», —розповідає Ната.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: