«Більше Франції»: в Україні пройдуть заходи, присвячені французській культурі, бізнесу та мистецтву
Тиждень Франції проводиться франко-українською торгово-промисловою палатою з 5 по 11 грудня.

З 5 по 11 грудня в Києві та найбільших містах України пройде низка заходів під назвою «Більше Франції», організаторами яких виступає франко-українська торгово-промислова палата, за офіційної підтримки Посольства Франції в Україні.

Торгова палата представить програму подій разом з 50 партнерами в сферах роздрібного бізнесу, ресторанного бізнесу, автомобільного бізнесу, банківських послуг, а також товарів для догляду за собою, товарів для спорту, для оселі, продуктів харчування та інших сфер. Окремі заходи будуть представлені в категоріях стилю і товарів люксових брендів.

«Французькі бренди є частиною повсякденного життя в Україні. Наша мета — об’єднати французький бізнес в Україні під єдину акцію, що має назву «Більше Франції» аби підтримати компанії і розповісти більше клієнтам про високу якість товарів і послуг французьких виробників. У межах проєкту «Тиждень Франції» ми запустили інформаційну кампанію про сайт, на якому вони вже можуть знайти детальну програму наших партнерів. Партнери проєкту, в свою чергу, підготували цікаві пропозиції і розкажуть споживачеві більше про свої бренди» , — повідомила Мод Жозеф, директорка франко-української торгово-промислової палати.

Для знайомства з французьким мистецтвом життя, в програмі заплановані майстер-класи, відео-конференції, винні дегустації, мейкап-квести, запуски нового меню, подарунки та промо-компанії. Детальніше на сайті «Тижня Франції в Україні».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: