Більше не холостяк: яку обручку подарував мільярдер Джефф Безос своїй обраниці
Найбагатший чоловік планети ще й яхту оздобив на шану нареченої.

Aмериканський підприємець, засновник інтернет-компанії Amazon.com, власник аерокосмічної компанії Blue Origin, видавничого дому The Washington Post, мільярдер Джефф Безос розлучився із першою дружиною Маккензі Безос у 2019-му, після 25 років стосунків. Одразу ж його помітили із телеведучою Лорен Санчес, проте пропозицію робити він не поспішав. Й ось довгоочікуваний діамант!

Судячи з фото, Лорен намагалася приховати обручку, яка виблискує на її безіменному пальці як яскравий доказ того, що вона сказала «Так».

Новоспечених наречених сфотографували біля узбережжя Канн, де наразі вони насолоджуються середземноморською одісеєю та першою подорожжю супер’яхти Безоса, яка вартує пів мільярда доларів.

Яхта Koru є однією з найбільших у світі вітрильних яхт: 127 метрів у довжину та 70 метрів у висоту. Варто додати, що у комплекті є ще допоміжне судно довжиною 76 метрів із власним вертолітним майданчиком.

Попри те, що яхта названа не на шану майбутньої дружини, мільярдер замовив на ніс човна кастомну дерев’яну фігуру, яка (принаймі так стверджують американські ЗМІ) нагадує чимось Лорен. Ну а поки пару очікують побачити на червоному хіднику кінофестивалю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: