Благодійна колекція технологічного одягу від RIOTDIVISION і CyberUnitTech
Весь прибуток передадуть на закупівлю генераторів для лікарень через UNITED24.

Бренд технологічного одягу та один із лідерів України у сфері кібербезпеки об’єднали зусилля, щоб створити колекцію Cyber Warfare Legion. До неї увійшли футболки з бавовни, худі з принтом від художника Олега Семака, сумки-месенджери для ноутбуків і сумки-гаманці для телефонів із кіберзахистом, вироблені з використанням тканини Фарадея, яка блокує сигнали 2G, 3G, 4G, 5G, Bluetooth і Wi-Fi.

«Колекція CWL — результат синергії двох потужних компаній, їхніх команд і лідерів, — прокоментував випуск колекції СЕО CyberUnitTech Єгор Аушев. — Концептуальний дроп був задуманий, щоб об’єднати дві індустрії — дизайнерську і технологічну — та створити продукт міжнародного рівня».

Cyber Warfare Legion — це перша колекція від RIOTDIVISION, яку створили під акомпанемент роботи генераторів. Тому мета ініціативи є досить символічною: весь прибуток від продажу перекажуть через платформу UNITED24 на закупівлю генераторів для українських лікарень.

«Неймовірно складно працювати в сутінках, шукаючи правильний варіант оброблення кишень у худі. Але водночас це дозволяє зрозуміти, яку титанічну працю роблять наші лікарі, рятувальники, які в темряві виконують набагато складнішу роботу, — розповів Платон Осадчий, стратег бренду RIOTDIVISION. — Маємо надію, що цей одяг подарує людям більше світла. У прямому та переносному значеннях».

Купити речі з колекції Cyber Warfare Legion можна в магазині та на сайті RIOTDIVISION з доставкою у будь-яку точку світу, зокрема завдяки сервісу DHL.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: