Благодійні ініціативи Дженніфер Еністон, Бріжит Макрон і королівської родини Швеції на шану України
Дуже важлива та мотивувальна допомога!

Шлях до перемоги об’єднує не лише українців, а й членів королівських родин, дизайнерів і голлівудських селебритіз. Спільно із брендом Marea Clothing Джуліанна Мур представила патріотичну капсульну колекцію теплих біні у кольорах нашого прапора. Вийшло яскраво!

Відомо, що усі кошти надходять до фонду UNICEF Ukraine. «Моя талановита подруга Алессандра Бруніальті зробила їх, і багато хто з вас уже придбав їх. Це чудовий спосіб підтримати українців», — заявила Мур.

У коментарях, окрім вдячних співвітчизників, ми помітили зіркових подруг Мур — акторок Дженніфер Еністон, Мішель Пфайффер, які вже підтримали ініціативу.

Дизайнерка Алессандра Бруніальті

Заради українців об’єднують сили і перші леді. Зокрема Бріжит Макрон особисто привітала онкохворих українських дітей в одному з аеропортів Франції. «Ми дуже раді зустрічати вас тут. Ми будемо піклуватися про вас», — заявила дружина президента.

Осторонь не залишилася й королівська родина Швеції. Принцеса Софія і принц Карл Філіп зустрілися із волонтерами міста Нюнесгамн і особисто перевірили ступінь підготовки до зустрічі біженців із України. Подружжя пообіцяло теплий прийом!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: