Благодійний аукціон «Будь дивом» у Львові
Близько 50 меценатів та благодійників зібралося разом, аби допомогти сиротинцю Happy Home.

На території головної офіційної резиденції Святого Миколая у Львові відбувся благодійний аукціон «Будь дивом». Головною організаторокою події та господинею вечора стала Ореста Компанець —  власниця комплексу Kavalier Boutique Hotel.

Близько 50 меценатів та благодійників зібралися разом, аби зібрати кошти на курс реабілітації для шести дітей-сиріт з інвалідністю із першого малого групового будинку Happy Home, що у Києві. Серед запрошених гостей були помічені Катерина Невська, Марися Горобець та Ігор Посипайко.

На аукціоні розігрували 7 особливих лотів, серед яких дерев’яні обереги із різдвяної колекції by MARYSYA GOROBETS, клатчбук від бренда NewSky ,скульптури від мисткині Ганни Друль, плед з мериносової шерсті, наданий комплексом Kavalier Boutique Hotel, а також ікони галереї сучасного сакрального мистецтва Iconart. Лотом вечора став кулон Charity Chain від бренда Guzema Fine Jewerly, особисто наданий Валерією Гуземою. Його віддали з молотка за 40 500 грн.

Окрім того, на аукціоні розігрувались дитячі малюнки із сиротинцю Happy Home, створені на уроці малювання напередодні заходу, проведеного спільно із командою Святого Миколая та Анатолієм Анатолічем.

Ельфи-помічники запрошували гостей відвідати будиночок Святого Миколая, у якому була розміщена фотовиставка з уроку малювання, автором якої став Дмитро Мунтян. Також кожен охочий мав змогу здійснити свою мрію, написавши та повісивши її на дереві бажань, де вже були розміщені десятки мрій дітей із сиротинців.

Магічну атмосферу вечора створили спеціально запрошені гості — ансамбль Sempre Primo, під керівництвом Оксани Матвієнко. Гостей вечора частували глінтвейном та справжнім бограчем.

Тим, кому не вдалося вибороти лот, пропонували придбати поштівку, крафтовий імбирний пряник, аксесуари, надані Катериною Невською або ж просто поділитися своїм благодійним внеском із «Фондом Святого Миколая».

Марися Горобець

Спільними зусиллями вдалося зібрати близько 100 тисяч гривень, які будуть скеровані на курс іпотерапії для вихованців дитячого будинку Happy Home, а також на допомогу іншим дітям.

Головним організатором події став Kavalier Boutique Hotel.

Катерина Щепаняк та Ореста Компанець

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: