Благодійний аукціон від Young Business Club у Лісабоні за підтримки JS
Організатори підготували лоти від Андрія Шевченка, MONATIK, Гаріка Корогодського та інших.
У

Лісабоні 20 жовтня відбудеться благодійний аукціон за підтримки JS у межах відкриття філії Young Business Club — найбільшої бізнес-спільноти українців у світі, створеної для об’єднання підприємців. Івент пройде у Quinta do Casal Novo.

А тепер розповідаємо про лоти від Андрія Шевченка, MONATIK, Гаріка Корогодського, «Щербенко Арт Центру» та, звісно, JetSetter.ua.

Лот від Андрія Шевченка

Іменна футболка Андрія Шевченка з домашнього комплекту AC Milan сезону 2021–2022 років із підписом легенди світового футболу.

Лот від MONATIK

2 квитки на концерт MONATIK у Лісабоні, який відбудеться 26 жовтня 2022 року, та знайомство з виконавцем на бекстейджі, а також можливість зробити ексклюзивне фото та взяти автограф.

Лот від видання JetSetter.ua

Стаття про вас і ваш бізнес на віртуальних сторінках онлайн-видання JetSetter.ua. Це можливість розповісти про свою компанію та презентувати себе. У лот входить портретна зйомка та інтерв’ю.


Лот від Гаріка Корогодського

Робоча сесія у форматі «CEO на годину» від одіозного бізнесмена. Гарік надасть експертну консультацію щодо можливої оптимізації та подальших перспектив розвитку вашого бізнесу.

Лоти від «Щербенко Арт Центру»

Керамічний «Півник» української художниці Альони Науменко з нової серії її робіт «Новини з України» повторює форму бородянського півника, який уцілів на шафці після обстрілу.

Поталь на папері українського художника з Ужгорода Руслана Тремби «Полонина» 2014 року.

Перформативні скульптури «Кінцівки» української художниці Марії Куліковської, зроблені з балістичного мила і заповнені гільзами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: