Блейк Лайвлі зробила коханому особливий подарунок
Райан Рейнольдс вже встиг поділитися своїми емоціями.
В

очікуванні третьої дитини Блейк Лайвлі насичує кожен день позитивними емоціями. Нещодавно акторка подарувала чоловіку Райану Рейнольдсу особливий подарунок — картину авторства Денні Галіоте. Вона відображає багато важливих для Райана деталей: будинок дитинства, першу робота в Vancouver Sun (він розносив газети) та навіть портрет його улюбленого актора — Джона Кенді.

«Моєю першою роботою була доставка газет. Дім на картині — будинок мого дитинства. Ми з братами витратили роки, намагаючись вбити один одного на цій галявині. Зараз будівлі вже навіть немає, але ця картина житиме. На ній ще багато «пасхалок», зокрема, мій кумир Джон Кенді на першій шпальті газети. Цей твір мистецтва — найкращий подарунок, який моя дружина коли-небудь дарувала мені. Він був створений @dannygalieote».

«Якщо раптом трапиться пожежа, цю картину з палаючого будинку я винесу першою. А вже потім повернуся за Блейк», — пошуткував Райан. Вони з дружиною обожнюють подібні жарти та розіграші, тож вона оцінила реакцію чоловіка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: