Бліц-опитування Тіни Кунакі в Instagram
Про догляд за тілом та улюблену музику прямісенько з Ріо!
П

ривіт з Ріо-де-Жанейро! Вагітна Тіна Кунакі насолоджується своїм новим цікавим положенням і ділиться радістю з фанами в мережі. Так, кожного дня вона оновлює свій Instagram сонячними світлинами. Демонструючи округлі форми, модель збирає мільйони переглядів та тисячі лайків. Останнім часом Тіна вирішила урізноманітнити спілкування з прихильниками та на декілька годин започаткувала бліц-опитування. JS зібрав її найцікавіші відповіді: що слухає, кого вважає героєм нашого часу та який блиск для губ використовує.

«Одна річ, без якої ви не уявляєте свого життя?» — «Кохання».

«Улюблений колір? Та вітаю з вагітністю» — «Червоний,  дуже дякую».

На питання «Якби ви могли оживити будь-якого персонажа з будь-якого серіалу, хто б це був?» Тіна виклала фото Кхала Дрого з «Гри престолів», а на запит «Музика, яку ви слухаєте зараз» — свій плейліст. Як виявилося, хіп-хоп виконавець Jul та його «La zone en personne» зараз лунають на пляжах Ріо.

«Улюблений продукт у догляді за шкірою» — «Carmex Lip Balm з ароматом вишні».

«За чим ви скоріш послідуєте: за серцем, розумом чи інстинктами?» — «За серцем».

На провокаційне питання, в якому її коханого Венсана Касселя назвали «дідом», Тіна відрегувала з гумором. «Доброго вечора. Дізнався, що ви живете разом з дідом, це правда?» — «Дійсно, смішно. Дякую вам».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: