Блиск діамантів BVLGARI в новому кліпі Maluma — Que Pena
Годинник Octo Finissimo та вироби з колекції Serpenti стали прикрасою відео.
В

сесвітньо відомий латиноамериканський співак і кумир мільйонів Малума порадував шанувальників екстравагантним кліпом Que Pena, створеним в колаборації з J Balvin. Бездоганно стилізована робота вирізняється завдяки ексклюзивному партнерству з ювелірним Домом BVLGARI. «Героями» відео, зокрема, стали годинник Octo Finissimo і вироби з колекції Serpenti.

«Ми дуже раді представити годинник Octo в такий поворотний момент для латиноамериканської музичної культури, — поділився сказав Жан-Крістоф Бабен, CEO BVLGARI. — Цей елегантний, майстерно виготовлені годинник оснащений надтонким автоматичним механізмом Calibre BVL 138. Він розроблений для нового покоління, яке хоче виглядати стильно і при цьому виділятися».

В титанової версії чоловічий годинник Octo Finissimo Automatic є втіленням елегантного стилю. З моменту свого легендарного дебюту надтонкі чоловічі моделі Octo кинули виклик традиційному підходу до виготовлення годинників, несучи сучасну естетику, інноваційну форму і неперевершені технічні характеристики. Натхненна архітектурної гармонією Риму, колекція Octo затвердила майстерність швейцарської годинної справи та італійський дизайн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: