BMW на міжнародному фестивалі сучасного мистецтва Kyiv Art Week
Натхнення на рівні ДНК.
B

MW Україна виступила офіційним партнером четвертого міжнародного фестивалю сучасного мистецтва Kyiv Art Week, який тривав протягом минулого тижня в українській столиці. Подію ознаменував великий ярмарок галерей і арт-об’єктів Kyiv Art Fair, в межах якого компанія презентувала проект ART INSPIRED BY THE 8, розроблений спеціально запрошеним художником Максом Шкіндером. Окрім цього, захід включив в себе ряд інсталяцій та художніх спецпроектів по всьому місту, освітню програму та показ короткометражних фільмів про сучасне українське мистецтво.

Натхненна формами абсолютно нового THE 8, спільна розробка BMW Україна молодого українського митця та Kyiv Art Week стала логічним продовженням діяльності концерну в контексті підтримки сучасного мистецтва як одного з пріоритетних напрямків розвитку вже протягом десятиліть.

«Я звик представлятися дизайнером у денний час, проте у нічний я — художник. Кожна з цих сторін існує самостійно й водночас вони доповнюють одна одну. Мабуть, у цьому секрет гармонійного поєднання створеного патерна та форм нового THE 8. Структура малюнка базується на характерній формі решітки BMW. Ця деталь дизайну є ключовою характеристикою всіх поколінь марки та являє собою ДНК бренду. Крім того, вона відображає число вісім, як назву моделі, в якій міститься знак нескінченності – символ відродження культової моделі. При довгому перегляді перетинів кілець ілюстрації глядач може побачити натяки на майбутні форми та обриси одного з ключових елементів образу німецького автомобіля», — зазначає головний художник проекту ART INSPIRED BY THE 8 Макс Шкіндер.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: