#Bond25: Рамі Малек, нові дівчата агента 007 та інші подробиці
Прем'єра вже за рік — у квітні 2020-го.
П

ро те, що чергова серія Бондіани стане останньою в кар’єрі Крейга, було відомо вже давно. Деніел зіграє усього в 5 історіях про агента і після покине франшизу. Що ж до подробиць 25-го за рахунком фільму про невгамовного Джеймса Бонда, то вони стали відоми декілька годин тому на Ямайці.

Деніел Крейг

Саме там, в садибі GoldenEye Яна Флемінга, була організована прес-конференція та оприлюднені нові ексклюзивні подробиці. Нарешті офіційно було заявлено, що до Рейфа Файнса, Леї Сейду та Наомі Харріс приєднається й оскароносний Рамі Малек, який зіграє ворожого агента Секретної служби.

Леа Сейду, Ана Де Армас, Деніел Крейг, Наомі Харріс та Лашана Лінч

Зірка «Богемської рапсодії» вже встиг пообіцяти, що «не дасть містеру Бонду відпочити»:

«Я обіцяю вам, що зроблю все, щоб цього разу Бонду було нелегко. Я не можу дочекатися, щоб побачити вас усіх найближчим часом», — запевнив він.

Леа Сейду

На заході були присутні й нові дівчини Бонда: 30-річна кубіно-іспанська акторка Ана Де Армас та 31-річна британка Лашана Лінч. Що ж до сюжету, то стрічка розповість про досить недовгий відпочинок агента у відставці. За проханням старого друга Бонд залишить безтурботне життя, сонячні пляжі Ямайки та знов порине у світ дорогих автівок, зброї та класичних смокінгів. На додаток було оголошено, що #Bond25 буде зніматися на Ямайці, в Норвегії, Лондоні та Італії, але офіційна назва фільму поки не розкривається. Прем’єру варто чекати вже за рік — 9 квітня 2020.

Наомі Харріс

Ана Де Армас

Лашана Лінч

Леа Сейду, Ана Де Армас, Наомі Харріс та Лашана Лінч

Кері Фукунага та Даніел Крейг

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: