«Боротися не за красу, а за перемогу»: хто представить Україну на «Міс Усесвіт 2022»?
Знайомимо з «Міс Україна-Всесвіт 2022» Вікторією Апанасенко.

«Міс Україна-Всесвіт 2022» Вікторія Апанасенко

У зв’язку з повномасштабною війною в Україні, оргкомітет «Міс Україна-Всесвіт» відмовився цьогоріч від традиційного святкового шоу. Порадившись із партнерами з Miss Universe (США) було прийнято рішення передати офіційний титул «Міс Україна-Всесвіт 2022» Вікторії Апанасенко, яка стала «I віцеміс Україна-Всесвіт 2021». Вікторія Апанасенко представить Україну на конкурсі «Міс Усесвіт 2022».

«Нашій країні зараз не до свята, але нам потрібно використовувати всі можливі засоби, щоб привернути увагу до подій, які відбуваються у нашій державі. Саме тому ми вирішили не втрачати можливість представити Україну у всесвітньому фіналі відомого конкурсу «Міс Всесвіт», який має 70-річну історію та транслюється у кожній країні світу.

Наша місія на міжнародній арені — розповісти історію нашої країни та боротися за правду і мир на культурному фронті, закликаючи світову спільноту почути голоси нашого народу та закликати зупинити росію і її жорстоку загарбницьку війну.

Ми їдемо боротися не за красу, а за перемогу», — поділилася президентка конкурсу «Міс Україна-Всесвіт» Анна Філімонова.

Благодійні ініціативи Вікторії Апанасенко

28-річна Вікторія Апанасенко активно бореться за перемогу України на інформаційному фронті та займається волонтерською діяльністю. Вона допомагає столичному закладу Naive готувати їжу для батальйону ЗСУ та київським бабусям і дідусям, які залишилися без родичів.

Разом із подругою також займається адресною допомогою продуктами харчування, медикаментами і засобами гігієни для дітей, людей похилого віку та внутрішньо переміщених осіб. Спочатку вони розвозили такі набори по Києву, а пізніше почали доставляти все необхідне адресно по найбільш постраждалих від воєнних дій містах Київської області — Ірпеню, Бучі та Гостомелю. Таким чином подругам вдалося попіклуватися про більше, ніж сотню, родин.

Що відомо про «Міс Україна-Всесвіт 2022»?

Вікторія закінчила факультет психології КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю «соціальна робота». Обрала цей фах, тому що завжди хотіла сприяти вирішенню соціальних проблем, що наявні в нашому суспільстві, та мати можливість допомагати вразливим верствам населення.

Дівчина — професійна модель і зараз активно підтримує українські бренди, співпрацюючи з дизайнерами. Вільно володіє українською та англійською мовами. З дитинства займалася художньою гімнастикою, бальними та сучасними танцями, малюванням, брала участь у конкурсах читців поезії та прози. Пише вірші та готує до видання власну збірку поезій.

«Коли мені зателефонувала Анна Філімонова і сказала, що я буду представляти Україну на «Міс Усесвіт», я волонтерила в ресторані і мила підлогу. Мій шок складно передати словами. Це була багаторічна мрія мого дитинства. Напевно, вперше за довгий час я заплакала від щастя. Я дуже люблю свою рідну Україну, і це велика честь представляти її на міжнародному рівні. Безмежно вдячна оргкомітету «Міс Україна Всесвіт» за цю можливість.

Дуже важливо продовжувати говорити про війну, бути надійним тилом для наших ЗСУ. Нам потрібна пітримка інших країн, щоб зберегти життя наших людей та зупинити жорстокість росії.

Я усвідомлюю відповідальність у такий важкий і жахливий час бути однією з амбасадорок України на міжнародній арені, говорити голосом усіх жінок нашої країни. За весь час моєї волонтерської роботи, дивлячись у вічі наших людей, я бачила неймовірну силу і міць. Саме в ній справжня краса. Я їду боротися не за свою перемогу, а за перемогу своєї країни», — наголосила Вікторія Апанасенко.

Саме зараз триває інтенсивна підготовка до участі у фіналі «Міс Усесвіт», дата та місце проведення якого стануть відомі пізніше. Оргкомітет «Міс Україна-Всесвіт» відзняв соціальний ролик, який буде розміщений у багатьох міжнародних ЗМІ та має на меті розповісти про події в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: