Бренд BEVZA представляє NFT-ініціативу, щоб розповісти світу про українських митців
Ділимося тим, який мистецький твір обрала Світлана Бевза для старту артініціативи.

BEVZA презентує безпрецедентну NFT-ініціативу, націлену на розширення можливостей українських митців і підвищення впізнаваності локальної сучасної артсцени у світі.

Стрімке розповсюдження явища NFT та його помітний вплив на мистецьку площину сьогодні потребує особливих дій і негайних реакцій з боку представників креативних професій, тому BEVZA в особі креативної директорки бренду Світлани Бевзи виступає як куратор проєкту задля зосередження уваги на перспективних молодих талантах і вже відомих українських митцях та їхній популяризації на міжнародному рівні.

«Я щиро вірю, що в нашій країні є багато талантів — художників, скульпторів, фотографів, які потребують представлення у світі.

Вони абсолютно точно заслуговують на увагу міжнародної артспільноти і на такий самий рівень ліквідності, як і їхні колеги з інших країн. А NFT — це інноваційний спосіб зробити їх впізнаваними і сприяти можливості підвищення цін на їхні роботи», — говорить Світлана Бевза.

У рамках проєкту Світлана Бевза періодично обиратиме роботи з колекції художника та анонсуватиме їх у медіа та соціальних мережах бренду BEVZA. Юридичну і технічну підтримку здійснює Eterna Law — провідна європейська фірма, яка обслуговує міжнародних клієнтів з усіх юридичних питань.

Картина художниці Маші Реви

Для старту NFT-ініціативи Світлана обрала художницю Машу Реву, одну з найпомітніших представників артсцени зі своїм унікальним і впізнаваним стилем.

«Для мене участь у цьому проєкті — перший досвід такого роду і одночасно експеримент.

Хоча я прихильниця особистого контакту між глядачами і моїми роботами, думаю, NFT — ефективний механізм популяризації мистецтва, зокрема українського. Мені би хотілося, щоб у майбутньому роботи українських художників частіше купували колекціонери», — розповідає Маша Рева.

Перший лот буде доступний на аукціоні до 15-го вересня, а саме до 23:55 за київським часом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: