Бренд Moncler пожертвував 10 мільйонів євро на боротьбу з Covid-19
Усе заради здоров'я нації.
П

оки концерн LVMH виготовляє санітайзери замість парфумів, бренд Moncler долучився до Джорджо Армані, Доменіко Дольче, Стефано Габбана, Донателли Версаче та інших відомих дизайнерів та меценатів й пожертвував 10 мільйонів євро на розробку вакцини проти Covid-19. 10 мільйонів євро перерахував і колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі.

„ Мілан — це місто, яке подарувало нам незвичайне життя. Кожен зобов'язаний повернути місту те, що воно дало нам! “
Ремо Руффіні
Головний виконавчий директор Moncler

До благочинності приєднуються й зірки Голлівуда. Райан Рейнольдс та Блейк Лайвлі перерахували 1 мільйон євро. «Усі ми можемо зробити щось одне для одного, навіть якщо для цього просто потрібно залишитися вдома», — написала акторка в Інстаграмі.

Картинки по запросу

Райан Рейнольдс та Блейк Лайвлі

Варто зазначити, що про допомогу зірок вже написав глянець Vanity Fair Italia. Номер вийшов під хештегом #IosonoMilano. «Раціональність, єдність та солідарність — це ті цінності, які ми хочемо відправити з Мілану та Ломбардії на весь світ #vanityfair #ЯМілан», — зазначила редакція глянцю. А тим часом світові ЗМІ передбачають, що музичний конкурс «Євробачення-2020», який мав відбутися у Роттердамі з 12 по 16 травня, все ж таки буде перенесений.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: