Бренд PUMA презентував футуристичний відеоролик з Надею Дорофеєвою
Презентувавши нову модель кросівок.
Б

ренд PUMA створив футуристичний відеоролик з Надею Дорофєєвою. В такому креативному форматі спортивний бренд представив нові кросівки, натхненні естетикою футуризму двохтисячних.

Спортивний бренд PUMA постійно вражає аудиторію нестандартним підходом до звичних речей. Цього разу для презентації нової моделі кросівок RS2K креативна команда створила справжній міні-фільм.

«Це одна з найулюбленіших зйомок для мене: суперкоманда інноваторів, одяг та стиль PUMA, який мені дуже органічний, об’єднались воєдино. Пишаюся бути обличчям нової футуристичної колекції», — зазначає Надя Дорофєєва.

Перед глядачем постає героїня справжнього цифрового простору: все навколо неї автоматизоване, а сама Надя живе у футуристичній капсулі. Нові RS-2K прибувають у життя героїні, щоби змінити реальність навколо неї. Ми бачимо, як стираються межі між штучним та природним, між цифровим та реальним.

У команді бренда зазначають, що для створення нової моделі взуття вони надихалися естетикою футуризму нульових. Взявши її за зразок, дизайнери додали впізнаваний стиль PUMA і отримали результат, який перевершив усі сподівання.

Ці кросівки створені для світу, що не стоїть на місці і постійно реформується. Для людей, які хочуть змінювати реальність і перетворювати простір навколо себе в експеримент. RS2K прибули у сучасний світ, в якому немає меж. Світ, в якому живуть люди, що змінюють правила гри.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: