Бренд Stella McCartney в центрі скандалу через Меган Маркл
Точніше, через фото герцогині, зроблене під час служби у День пам’яті.
П

оки ЗМІ намагаються з’ясувати, чи вагітна Меган Маркл, в мережі спалахнув справжній fashion-скандал за опосередкованою участю герцогині Сассекської та безпосередньою — бренда Stella McCartney. Прагнучи підкреслити, що Меган обрала саме їхнє пальто, компанія опублікувала в Інстаграм відповідне фото.

Меган Маркл в пальті Stella McCartney та капелюсі Stephen Jones

Користувачів обурило, що публікація мала рекламний характер, а це геть недоречно в контексті заходу, де була присутня герцогиня. Нагадаємо, Меган з принцом Гаррі, королевою Єлизаветою II, Кейт Міддлтон та принцом Вільямом відвідала службу з нагоди Дня пам’яті.

Підписники зауважили, що робити подібні пости в День пам’яті неприпустимо. Керівництво бренда зовсім не зважає на те, що нація знаходиться в траурі, й прагне лише піару.

«Використовувати День пам’яті для реклами свого одягу — зневажливо!», «Не дуже вдалий час для продажу твого одягу, Стелло», «День пам’яті, щоб вшанувати тих, хто боровся за нас, а не використовувати в рекламних цілях. Шокований», — такі коментарі з’явилися під фото, яке згодом було видалено.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: