Бріжит Макрон, Клаудія Шиффер та Тільда Суінтон на гала-вечорі на честь Лагерфельда
#KarlForEver. У серці мільйонів назавжди!
М

инулого вечора величний Grand Palais в Парижі знов належав Карлу Лагерфельду. Вже востаннє! Ця локація була місцем його сили: тут Карл демонстрував свої шедеври публіці й отримував гучні овації. Тож саме в цьому місці організатори вирішили влаштували меморіальний гала-вечір на його честь.

Декораціями стали величезні фото маестро з різних періодів його життя — від недосвідченого та мрійливого хлопця до справжнього майстра. Світлини з улюбленою кішкою Шупетт також серед представлених.

Про його досягнення, відданість індустрії та людяність зі сцени мали змогу говорити усі присутні. Натхненною стала промова британки Кари Делевінь. Модель згадала, як Карл розгледів в ній талант, повірив в неї та надав величезний аванс, обравши її музою бренду Chanel.

Кара Делевінь

Зі сцени слова подяки висловили й акторки Фанні Ардан та Тільда Суінтон. Остання продемонструвала невеличкий перфоманс, використовуючи мемуари Лагерфельда, а Гелен Міррен зачитувала афоризми Карла. Музичний виступ співака Фаррелла Вільямса завершив захід.

Фаррелл Вільямс

Цього вечора серед почесних гостей були помічені найближчі друзі Карла, колеги та натхненники — Валентино Гаравані, Ральф Лорен, Сільвія Вінтуріні Фенді, Карла Бруні, Джіджі Хадід, Такеші Муракамі, Шарлотта Казірагі, принцеса Ганноверська Кароліна, Стелла Макартні. На захід також була запрошена й перша леді країни Бріжит Макрон.

Бріжит Макрон

«Я хотів створити щось несподіване та наповнене життям», — розповів режисер дійства Роберт Карсен. «Він [Карл] якось сказав: «Похорон? Я краще помру». Тож сумно вам не буде точно».
Президент відділу моди Chanel Бруно Павловський додав, що меморіал присвячений виключно Карлу: «Ким він був, що любив та що давало йому енергію творити».

Тільда Суінтон

Запрошена Карін Ройтфельд також вирішила зосередитися на щасливих спогадах. «Він завжди змушував мене сміятися, і він завжди називав мене мадам Ройтфельд. Для мене він не мертвий, він все ще тут, поряд. Я сьогодні взяла із собою цю троянду, тому що я впевнена, що йому це сподобалось би. Карл захищав мене стільки років, я думаю, що він і зараз боронить мене. Я так за ним скучила!», — розповіла вона.

Гелен Міррен та Чарлі Сім

Фаррелл Вільямс

Тільда Суінтон

Фанні Ардан

Ланг Ланг, Кара Делевінь, Тільда Суінтон та Фаррелл Вільямс

Клаудія Шиффер

Валентіно Гаравані та Джіджі Хадід

Джіджі Хадід

Шарлотта Казірагі та принцеса Ганноверська Кароліна

Анна Вінтур та Гелен Міррен

Стелла МакКартні та Алашдгер Вілліс

Такеші Муракамі

Валентіно Гаравані та Джанкарло Джаметті

Фаріда Хелфа та Карла Бруні

Маріо Тестіно

Джамбаттіста Валлі

Сідні Толедано, Бріжит Макрон

Олівія Палермо та Йоханнес Хьюбл

Дерек Бласберг

Делфін Арно

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: