Забагато кліше та брудного сексу: чому серіал «Кумир» з The Weeknd і Лілі-Роуз Депп називають головним провалом Канн
Жорстка провокація не вдалася? Чи багато хто просто не оцінив, як саме режисер зняв реальний бік публічності та світової слави?

Традиційно у травні на півдні Франції відбувається Каннський кінофестиваль. Саме зараз він у самому розпалі, а відкрила цьогорічний захід історична драма «Фаворитка» з Джонні Деппом у головній ролі.

Після низки гучних звільнень, судових засідань і скандалів із колишньою це була довгоочікувана зустріч актора та його гучне повернення в індустрію. Попри овації критики по-різному оцінили історію та дали доволі різки відгуки.

Окрім Деппа, на червоному хіднику побачили і доньку актора — модель Лілі–Роуз Депп, яка тепер ще й акторка. Разом із The Weeknd вона представила серіал HBO «Кумир» та прокоментувала стрічку батька, акцентувавши увагу на тому, що схвильована, адже вони «водночас працювали над такими визначними проєктами».

Поки відгуки «Фаворитки» відмінні від тих, які, мабуть, хотіла почути команда, сам Депп аж ніяк не сумує. Після серії судів та бойкоту голівудських продюсерів він запевняє, що на «іншому боці» та тримається дещо відсторонено від осередку світової кіноіндустрії. «Я не відчуваю бойкоту та не боюся його. Я не думаю, як відреагують у Голлівуді, адже взагалі не думаю про Голлівуд. Мені самому наразі взагалі він не потрібен».

Тоді як думка Голлівуду все ж дуже потрібна його доньці Роуз. Але поки відгуки на її чергову акторську роботу теж не втішні. Серіал НВО хоч певним чином і став сенсацією 76-го кінофестивалю в Каннах (зокрема, через акторський склад), критики залишилися не в захваті від задуму The Weeknd, який став автором і продюсером проєкту.

Що саме не сподобалося, так це забагато необґрунтованої відвертості та «брудної» наготи. Донька Деппа постійно з’являється у кадрі без одягу, і (якщо без спойдерів), сценарій цього не потребує в такій кількості. Деякі взагалі написали, що насилля та аб’юз у цьому серіалі переважають. Що нібито це такий собі факт оспівування брудних, жорстких аб’юзивних відносин на тлі беззахисності героїні.

Якщо згадувати роботу над серіалом, то вона дуже затягнулася. Деталі сюжету та лінії героїв переписували, а матеріал перезнімали. На заміну Емі Сеймітц, яка не змогла знайти спільну мову із The Weeknd, прийшов режисер Сем Левінсон, і проєкт залишили одразу 3 актори. Загалом складнощів було багато.

Сцени сексу критиків теж не здивували, швидше навпаки, і дві перші серії у театрі «Люм’єр» здалися напрочуд суперечливими, а більшість похмурих та доволі порнографічних сцен збивала глядачів з пантелику. Їх описують як брудну чоловічу фантазію із купою кліше та елементами садизму.

Багатьом здалося, що ця провокаційна історія дещо нагадує «Ейфорію» (може, тому, що знімав «Кумира» саме Левінсон, який якраз і є автором першої). Інші ж запевнили, що сам проєкт про історію реальної культової попзірки-білявки із сумним досвідом — Брітні Спірс.

Утім, є ті хто із запалом готові дивитися серіал у червні і запевняють, що той бік популярності часом буває дуже болісним. І багато хто з публічних осіб приховує реальний шлях до слави, але це не означає, що та стежка була осяяна приємними відносинами та позитивним досвідом.

Хто ще взяв участь у зйомках і безумовно гарантує серіалу мільйонні перегляди, так це Дженні з гурту Blackpink. Вона грає танцівницю, подругу головної героїні. Та, як пишуть в мережі, її не помітили в порнографічних сценах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: