«Рухатимемося до Парижу-2024»: Михайло Романчук — срібний призер Олімпійських ігор!
JS надалі стежить за подіями Олімпіади й підтримує нашу збірну.

Чергова щаслива звістка з олімпійського Токіо. У фіналі запливу чоловіків на 1 500 метрів вільним стилем срібло здобув українець Михайло Романчук.

Його результат — 14:40:66. Перше місце в американця Роберта Фінке (14:39:65). Відрив мінімальний.

Варто зазначити, що це вже друга нагорода для Романчука — два дні тому (з результатом 7:42:33) він виборов бронзу в запливі на 800 метрів.

«Дуже тяжкі змагання видалися. Незвичний режим, організм до такого просто не звик. Є дві медалі – задоволений цим результатом. Будемо працювати й рухатися далі. Як мінімум до Парижу-2024», — заявив спортсмен.

До слова, завтра в Україну повертається бронзова призерка Олімпійських ігор Еліна Світоліна, яка здобула першу в історії України олімпійську медаль у тенісі.