Будинок, де мешкала Жаклін після вбивства Джона Кеннеді
На шану першої леді, яка народилася 28 липня, JS згадує і дві кіноісторії про Жаклін.

4-річна Жаклін із мамою Джанет Лі

28 липня 1929 року народилася Жаклін Кеннеді — перша леді США з 1961 до 1963 року. Одна з найпопулярніших жінок свого часу, законодавиця моди, краси та витонченості в Америці та Європі, героїня світської хроніки надихає й досі! Зокрема не лише модниць, але і режисерів, які детально досліджують історію родини Кеннеді.

Весілля Жаклін та Джона Кеннеді, 12 вересня 1953

Ймовірно, вам сподобається серіал «Клан Кеннеді», де роль Жаклін зіграла Кеті Голмс. Як зазначають критики, акторці вдалося передати чарівність першої леді. Перший сезон серіалу завоював чотири премії «Еммі», а Кеті навіть виступила продюсером серіалу та режисером однієї із серій.

Також вам може сподобатися і робота «Джекі» із Наталі Портман у головній ролі. Цікаво, що у проєкті Даррена Аронофскі спочатку мала грати його колишня Рейчел Вайс, але урешті-решт роль отримала Портман. І зіграла блискуче!
«Джекі» розповідає про день вбивства президента США Джона Кеннеді та кілька наступних днів.

Обираємо, що саме подивитися ввечері, та переглядаємо будинок Жаклін Кеннеді, який та купила будинок невдовзі після вбивства чоловіка. Вони з сім’єю переїхала в цей будинок у Вашингтоні у лютому і залишилася тут до вересня.

Маєток площею 1428 квадратних метрів охоплює одразу 3 ділянки та вартує понад $ 26 мільйонів. У домі з 13 спальнями збереглися історичні деталі, а також є власний балкон із видом на сад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: