«Булiнг»: нове відео Alyona Alyona на гостросоціальну тему
Іронічний кліп, присвячений актуальній проблемі серед підлітків.
«

У нашому житті є моменти, які ніколи не забуваються і назавжди залишаються в пам’яті», – з цих слів рівно місяць тому Alyona Alyona розпочала серію Instagram-публікацій, присвячених темі булінгу і цькування серед дітей та підлітків.

Реперка зізнається, що в шкільні роки сама неодноразово ставала об’єктом глузувань і образ, але сьогодні не боїться прямо говорити на цю тему і закликає всіх, кого стосується проблема булінгу, залишатися собою, не соромитися і впевнено рухатися до своєї мрії.

Увагу аудиторії до цієї гострої проблеми Alyona Alyona привертає новим синглом під назвою «Булiнг» і відео до нього. В ролі супергероя, яка змінює образи і ролі, Олена встає на захист скривджених і дає здачі компанії задирак. Олена-гот, Олена-панк, Олена-баскетболіст і навіть Олена-аквалангіст — реперка виступає на підтримку всіх «несхожих». Тих, хто обирає незвичайні захоплення, субкультури, спорт або музику, а не безглузде поневіряння між дворами. Разом з тим, Alyona Alyona закликає підписників ділитися своїми відвертими історіями на тему булінгу, використовуючи тег #освiживпевненiсть.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: