Булінг у мережі — зворотній бік світського життя: правда про хейтерів Єфросиніної, Каменських та інших зірок
«В інтернеті можна все, а відповідати за слова не потрібно».

«Лише поглянь на себе, яка ти товста», «це точно не твоє», «жодного натяку на талант» — хейтерські коментарі, на жаль, пишуть усім публічним людям. Чим масштабніша популярність — тим більша кількість антифанів з’являється на їхньому шляху. Як комунікують з хейтерами Маша Єфросиніна, Настя Каменських, Алла Костромічова, Оля Полякова та інші відомі люди — у нашому матеріалі.

Маша Єфросиніна

телеведуча

 

 

Телеведуча зізнається, що хейтерів у неї не так багато, порівняно із багатьма зірками українського і, тим паче, світового шоу-бізнесу.

«95% коментарів щодо моїх висловлювань завжди досить позитивні. Однак без ложки дьогтю не обходиться. Під моїм вдалим фото завжди хтось напише: «видалені комки Біша», «підкачала щоки», «прооперувала підборіддя» тощо.

От наче я вся прооперована!

І, звичайно, я заводжуся, адже усвідомлюю, яка за цим стоїть праця, кількість різноманітних серйозних процедур з догляду. Але ж ні: «відрізала», «перерізала», «відкачала», «вшила». Ось це зараз є найпоширенішою хвилею переконань серед хейтерів на моїй сторінці».

Алла Костромічова

модель і телеведуча

 

 

Алла Костромічова впевнена, що проблема всіх хейтерів полягає в одному: вони віддають перевагу жити в ілюзорному світі, де успіх чарівним чином приходить сам по собі, де немає слів «дисципліна» та «пахати», де життя — це процес очікування на момент, коли з ними відбудеться щось чарівне й одного прекрасного дня вони почнуть любити себе, знайдуть улюблену справу і влаштують особисте життя бездоганним чином.

«Ці люди просто не здатні сприймати гіркий процес відточування майстерності, чого б це не стосувалося: спорт, спів, акторська майстерність, пошук власного іміджу або налаштовування гармонійних відносин.

Жодна людина, яка щодня працює над собою, не писатиме негатив.

Жодна дівчина, яка любить своє тіло, не писатиме іншій, що вона товста/худа і якась не така».

Оля Полякова

співачка

 

Оля Полякова, переконана, що хейтери, пишучи образливі коментарі або повідомлення, ретранслюють те, що у них всередині.

«Якщо людина наповнена радістю, веселощами та хорошими емоціями, вона пише хороші коментарі, робить компліменти й радіє за тебе. Якщо людина наповнена непотребом, це породжує хейт в коментарях та хейт у житті, який плавно перетікає в булінг. Чесно кажучи, коли це все розпочалося, а розпочалося іще з активною популяризацією YouTube, під час читань коментарів на своїх облікових записах я сильно засмучувалася.

Я плакала, хотіла видаляти відео, якщо вони набирали багато неприємних коментарів, намагалася закривати коментарі.

Зі мною відбувалися неймовірні речі, мене це дуже пригнічувало».

Проте зараз, як стверджує співачка, вона переросла усе це: пережила момент відчаю, потім прийняття, а потім і зовсім «забила».

Сьогоднішнє моє ставлення до хейту категоричне — я блокую людей, які пишуть мені гидоту.

«Чому? Тому що навколо мене має бути щастя, радість і сонце. Таким чином я живу, і цю емоцію транслюю світові, ділюся позитивною енергією на своїх концертах та у власних соц мережах». 

Анна Різатдінова

гімнастка

 

Уперше Анна відчула хейтерський вплив, коли перед спортивними змаганнями їй писали різноманітні образливі речі у соціальних мережах.

«Ти погана гімнастка», «у тебе дуже прості вправи», «жодної складності у техніці виконання» тощо. Повідомлення такого роду залишала не одна людина, а декілька.

Коли за день до змагань все це читаєш, опускаються руки, падає самооцінка — і ти взагалі нічого не хочеш робити.

Через це, наприклад, на Олімпійських іграх тренери у мене забирали телефон, аби не псувався настрій».

Черговий шквал хейту гімнастка відчула під час стосунків із Олександром Онищенком, а третя лавина негативу накрила її під час участі у шоу «Танці з зірками».

«Образливих та негативних коментарів було дуже багато. Часом я навіть їх не читала».

Настя Каменських

співачка

 

«Сьогодні булінг у мережі стає поширеним явищем, особливо серед підлітків. А це доволі небезпечна річ, адже наслідки такого цькування можуть бути надто серйозними.

Я завжди за добро, щирість та радість, тому вважаю, що ми не повинні дозволяти комусь в інтернеті псувати собі настрій.

Наше життя повинно бути сповнене позитивом, тож просто будьте впевнені у собі. Булери — слабаки, що не варті уваги. Завжди вірте у себе і любіть себе».

Michelle Andrade

співачка

 

«Звичайно, хейт є в моєму житті, адже я публічна людина. Завжди будуть люди, яким ти не подобаєшся. Але я на негативі не концентруюся, ставлюсь до таких коментарів із співчуттям. Бо розумію, що за цим стоїть бажання привернути до себе увагу. Наприклад, у дитинстві я була закохана в Джастіна Бібера, і коли дівчина, з якою він зустрічався, знялася у нього в кліпі, я теж писала не надто приємні коменти (сміється).  

Іноді за хейтом ховається велика любов.

Найобразливішим був момент, коли я почула, як дівчата, з якими, як мені здавалося, ми товаришуємо, казали :«Не хочу дружити з цією товстою коровою». Це все було або через заздрощі, або через те, що вони дійсно не хотіли приятелювати зі мною. У будь-якому випадку, було дуже боляче». 

Аліна Паш

співачка

 

 

«З хейтом артист у 2020-му зіштовхується майже щодня. Соціальні мережі, що є майже невід’ємною частиною комунікації з аудиторією, переповнені людьми, які хочуть привернути до себе додаткову увагу. На жаль, зазвичай вони це роблять саме через негатив.

В інтернеті все можна, а відповідати за слова не потрібно.

За моє медійне життя лилося чимало різних думок, коментарів. Пригадувати це мій мозок не хоче, бо береже гігабайти для ліпших речей».

Jerry Heil

співачка

 

«Настільки часто зустрічаю хейт в інтернеті, що око замилилося. До всього ж звикаєш, як то кажуть. Тому зараз  я просто скролю і відчуваю на 98% менше болю, ніж коли, наприклад, читала коменти під треком Vegan або та ж «Охрана отмєна» чи «Блогер».

Дивовижно, скільки людей не розуміють іронії та сміють виражатися непристойно на чиюсь адресу.

У мене є особливість: я не запам’ятовую жодного образливого слова — вважаю, що це руйнівна інфа».

Жан Гріцфельдт

дизайнер

 

Дизайнер Жан Гріцфельдт ставиться до проблематики хейту досить філософськи.

Він розуміє, що «на колір і смак товариш не всяк».

«Як виявилося, хейту по відношенню до мене не так багато. Але якщо він і є, то зачіпає лише фізичну складову, як-от: «підстрижися», «навіщо ти як жінка відростив волосся». Та мене це жодним чином не турбує».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: