Підтримую лікарів
#БувайШкола: MONATIK, NK та Алла Костромічова вітають випускників із закінченням школи 
ЮНІСЕФ Україна запускає онлайн-випускний у соцмережах під хештегом #БувайШкола. 

Пандемія коронавірусу кинула нові виклики всім: молоді, батькам, державним інституціям, системі освіти. Зокрема, цьогоріч 346 тисяч українських випускників середніх шкіл залишилися без очікуваного випускного вечора.

Аби підтримати молодь, лідери думок, серед яких MONATIK, Настя Каменських, Катерина Кухар, Анна Різатдінова, Катя Сільченко, Алла Костромічова та інші, записали для випускників відео з привітаннями, цінними порадами та настановами. 

«Криза спричинена пандемією COVID-19 не повинна перешкоджати навчанню дітей. Адже освіта визначає, як виглядатиме їхній світ завтра і як виглядатиме їхнє майбутнє. Надзвичайно важливо пересвідчитися, що діти та молодь забезпечені доступом до освіти та можуть продовжувати навчання навіть під час пандемії»,  зазначила Лотта Сильвандер, Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Онлайн-випускний #БувайШкола — це мультиплатформна діджитал-кампанія. Відеопромови виходитимуть на каналах соцмереж ЮНІСЕФ Україна: у Facebook та Instagram

Окрім того, у партнерстві з TikTok ЮНІСЕФ Україна запускає хештег-челендж #бувайшкола. Він стане доступним для користувачів соцмережі в Україні в розділі «Цікаве» (Discover). До челенджу залюбки приєднуються українські зірки — Настя Каменських, MONATIK, Олександр Педан та інші.

Користувачі ТікТок також можуть долучитись до проєкту, знімаючи відео на тему випускного з хештегом #бувайшкола.

Разом з цим ЮНІСЕФ Україна оголосить про запуск сторінки у TikTok з актуальним та цікавим відео контентом від Фонду та зіркових партнерів.

Спеціально для кампанії, українські дизайнери створюють серію ілюстрацій «Ідеальний випускний вечір», присвячених закінченню школи.

Проєкт покликаний надихнути українську молодь на відповідальне та осмислене дорослішання, солідарність у часи пандемії COVID-19. Натомість, на дорослих пандемія покладає іншу відповідальність: забезпечити рівні права та можливості для випускників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: