#CancelBarbraStreisand: флешмоб проти оскараносної зірки, яка захистила Майкла Джексона
Осуд мільйонів розчарованих фанів.
«

Це не вбило їх! Серйозно?!», «Звинувачувати жертву — не ок», «Вона при розумі?» — й це лише частина більш-менш прийнятних коментарів на адресу Барбри Стрейзенд, думка якої (щодо шокуючої стрічки «Залишаючи Неверленд») категорично відрізняється від думок більшості глядачів. Реакція незадоволених не забарилася: #CancelBarbraStreisand — головний хештег цих вихідних.

«Звинувачувати жертву — не ок»

 

«Сексуальні потреби Майкла сформувалися у нього ще в дитинстві або ж так було закладено природою. Тим паче ці діти зараз вже дорослі, обидва мають власні сім’ї, так що, це не вбило їх», — прокоментувала Стрейзенд фільм та додала, що батьки хлопців теж винні. І отримала миттєву реакцію.

Відверте інтерв’ю для The Sunday Times одразу ж стало популярним, більш того — найобговорюванішим в мережі. Тисячі обурених та розчарованих такою «огидною» поведінкою їх улюблениці залишали свої негативні коментарі. 76-річна оскароносна акторка досить очікувано написала: «Я відчуваю глибоке каяття та сподіваюся, що Джеймс і Уейд знають, що я щиро поважаю їх і захоплююся ними. Історії, якими поділилися ці два молодих хлопця, було боляче чути. Я відчуваю до них лише співчуття. Єдина важлива роль батьків — захищати своїх дітей. Зрозуміло, що батьки також стали жертвами слави і фантазії».

Публічне вибачення не спрацювало — осуд та негативні коментарі продовжуються: «Абсолютно неосвічений коментар. Її вибачення — це жарт. Жертви жорстокого поводження з дітьми ніколи не винні. Я насолоджуюся зворотною реакцією, яку вона отримує».

«Можливо, він не «вбив їх», але є мільйони, які наклали на себе руки через сексуальне насильство, і ви зараз знущаєтеся над ними».

«Я видаляю кожну пісню зі Spotify #CancelBarbraStreisand».

«Діти явно у небезпеці поруч із міс Стрейзанд, яка так ставиться до педофілії! Обережно! #CancelBarbraStreisand».

«Ганьба вам».

«Вона ж прихильниця руху #MeToo! Коли ж це стосується чоловіків і дітей, то все нормально. Огидна людина».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: