Cannes-2019: лічені години до початку
Останні етапи підготовки та прибуття світових зірок.
Л

ічені години залишаються до початку наймасштабнішого кінофоруму Європи. Франція вже 72-ий раз представлятиме найкращі світові кінопрем’єри та зіркову публіку в Канні, гарантуючи неймовірний настрій та шалені емоції від побаченого.

До містечка Канн вже прибули перші зіркові гості: Ель Фаннінг та Джуліанна Мур. Зокрема, на Лазурове узбережжя вже прилетіла й Єва Лонгорія та привезла чи не увесь свій гардероб. Разом з сином Енріке Бастоном вона навіть встигла опублікувати декілька світлин в stories.

Єва Лонгорія прибула до Канн

Як з’ясувалось, світ черговий хіт представить й Квентін Тарантіно — «Одного разу в Голлівуді» все ж таки увійшла до конкурсної програми фестивалю та має усі шанси обійти за відгуками легендарне «Кримінальне чтиво», яке в 1994 теж було представлене в Каннах.

Ель Фаннінг

«Квентін Тарантіно не виходив з монтажної протягом чотирьох місяців, і все ж довів, що є відданим прихильником Канн! Тому він буде разом з нами». Тож, окрім Алена Делона та Елтон Джона, очікується й візит Леонардо ДіКапріо та Бреда Пітта, які зіграли головні ролі.

Нагадаємо, що цьогорічний фестиваль віддає данину поваги жінці-режисерові Ан’єс Варді, яка померла в березні 2019 року. На головному постері кінофестивалю зображена саме вона — на зйомках дебютної стрічки «Пуент-Курт» у 1955 році. Поки організатори завершують намічені 24 кроки в облаштуванні кінозалів та локацій, пропонуємо поглянути, що вже встигли зробити, та насолодилися неймовірними сонячними краєвидами!

Джуліанн Мур

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: