Chanel, Burberry і Dior: чуттєва березнева обкладинка Анджеліни Джолі
Зйомка в будинку акторки в Лос-Анджелесі для британського Vogue.

Останнім часом Анджеліна Джолі дуже рідко бере участь у фотосесіях, але вирішила зробити виняток для британського Vogue і запросила головного редактора Едварда Еннінфула до свого маєтку в Лос-Анджелесі.

45-річна зірка позувала в образах позувала у вишуканих речах Max Mara, Tom Ford, Chanel, Burberry, Chanel і Dior, а також розповіла про свої творчі плани, нові кінопроєкти і процес виховання шістьох дітей. Як зізналася Джолі, вона не вважає себе «традиційною мамою».

«Попри те, що я завжди хотіла мати багато дітей, я точно знала, що не зможу бути класичною мамою у традиційному розумінні — мені бракує всіх навичок. Діти допомагають мені, підтримують, навіть навчають, піклуються, і це — найважливіше».

Наразі я зосереджуюся на зціленні нашої сім'ї!

«Останні декілька років були досить важкими», — прокоментувала зірка, зокрема, розлучення з колишнім чоловіком Піттом.

Розповіла Джолі й про своє ставлення до вікових змін. Зараз, у 45, я почуваюся набагато комфортніше, ніж коли була молодшою. Можливо, тому що моя мама прожила недовго, тож вік я сприймаю як перемогу, а не як сум.

Я з нетерпінням чекаю на свої 50, хоча днями ми були на батуті, й діти сказали мені : «Мамо, будь обережною, не роби цього. Ти можеш нашкодити собі».

У ту мить я подумала: «Колись я була зіркою бойовиків, а тепер діти кажуть мені сходити з батута».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: