Chanel, Prada, Victoria Beckham та Elie Saab: колекція сумок іменинниці Кейт Міддлтон
Герцогиня святкує 39-річчя!

Стиль Кейт Міддлтон, втім, як і її гардероб, — зразковий. Недарма вона є модною іконою для мільйонів жінок в усьому світі. Так, нещодавно герцогиню Кембриджську визнали головною фешн-інфлюенсеркою Великобританії.

На шану іменинниці JS згадує її колекцію клатчів і сумок. Вони не лише довершують образ, але й в багатьох випадках є засобом «ефектно уникнути рукостискань».

«Герцогиня Кембриджська кладе обидві руки на сумку-клатч, коли вона хоче уникнути рукостискань», — стверджують тренери з етикету. — Королівський протокол також зазначає, що ніхто не має звертатися до Кейт для рукостискання, тому іменинницю ніколи не застануть зненацька».

Залучення аксесуару є перевіреним методом, який, як кажуть, часто-густо використовує Королева. Єлизавета II, наприклад, розміщує свою сумочку на стільці, якщо вона планує спілкуватися тривалий час.

Якщо вона тримає його лише однією рукою, вона більш відкрита для рукостискання. Однак, якщо вона поставить сумку на підлогу, це означатиме, що жінка бажає закінчити розмову.

JENNY PACKHAM

PRADA

JIMMY CHOO


CHANEL


ELIE SAAB

JIMMY CHOO

ANYA HINDMARCH

L.K. BENNETT

MULBERRY

VICTORIA BECKHAM

MIU MIU

ASPINAL OF LONDON

ASPINAL X BEULAH

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: