Чао, Венеціє! Моніка Беллуччі, Джей Ло, Кортні Кардаш’ян на шоу Dolce & Gabbana Alta Moda
Сяйво зірок на довгоочікуваному дійстві в самому серці міста — на площі Сан-Марко.

Головна ньюзмейкерка останніх тижнів Дженніфер Лопес прилетіла до Венеції. Діва стала почесною гостею шоу Dolce & Gabbana Alta Moda, яке є частиною триденного модного перформансу дизайнерів у Італії. Такої кількості зірок в одному місці ми давно не бачили.

Джей красувалася в ошатних образах та залюбки позувала фотографам. Перед самим шоу Лопес детально показала свій лук в Instagram, обручки від Аффлека там поки що немає.

Доменіко та Стефано обожнюють масштабні заходи, тож і цього разу без театралізованої вистави із залученням танцівників та музикантів не обійшлося. Дивовижне шоу за участі співачки Дженніфер Гадсон побачили актор Він Дізель із Паолою Хіменез, Кріс Дженнер, Гайді Клум із Томом Кауліцом та Гелен Міррен. Подружжя вболівало за доньку Гайді — Лені, яка дефілювала цього вечора.

Лені Клум прибуває на шоу

На подіумі ми побачили й Деву Кассель — доньку Венсана Касселя та Моніки Беллуччі. Зіркова матуся не зводила очей зі своєї красуні.

Серед запрошених на дійство Кортні Кардаш’ян із коханим Тревісом Баркером, Сіара, Б’янка Балті та племінниця леді Ді Кітті Спенсер, яка, до речі, нещодавно вийшла заміж у сукні від Dolce & Gabbana.

Акторка Гелен Міррен прибуває на шоу

Варто додати, що Доменіко та Стефано супроводжує вдача: окрім гучної презентації лінії домашнього декору Dolce & Gabbana Casa у фіналі шоу Alta Moda на авторів чекали тривалі овації. Дощ не став на заваді, а під фінальні акорди відомої класичної мелодії на небі заграла веселка. Фантастично!

Сюзі Менкес та Дженніфер Гадсон

Моніка Беллуччі з донькою Девою

Анна Вінтур в об’єктиві Сюзі Менкес

Кортні Кардаш’ян з коханим Тревісом

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: