Час для подарунків: чим джетсетери дивуватимуть дітей у День святого Миколая
Від іграшок до техніки — Санта Дімопулос, Сергій Бабкін, Юлія Саніна, Олександр Педан та Ксенія Шнайдер уже підготували сюрпризи «під подушку».

Потішити себе і рідних подарунками — стовідсоткова гарантія гарного настрою під час зимових свят. Юлія Саніна, Сергій Бабкін та Олександр Педан уже підготували сюрпризи для дітлахівдо Дня святого Миколая. Наслідуйте приклад джетсетерів!

Санта Дімопулос, бізнесвумен

 

Софійці я хочу подарувати кілька класних книг, напевно, щось про тварин, тому що вона дуже любить книжки. Ми завжди читаємо разом — як російською, так і англійською. А Дені мріє про великий набір для малювання. Тому, я подарую йому полотно і фарби. Він у мене великий любитель і малювати, і щось майструвати своїми руками.

 

Сергій Бабкін, музикант

 

У нас є традиція: діти спочатку пишуть листи cвятому Миколаю, де розповідають, про які подарунки вони мріють. І відштовхуючись від їхніх побажань, ми будемо вибирати і дарувати. Наші діти вже досить дорослі, тому просто іграшок не вибирають. Дочка може замовити набір для дизайну, мейкап, матеріали для створення слаймів, виробів — вона цим захоплюється. Син любить техніку: нові навушники, нову мишку або рюкзак. Тому вони завжди замовляють і отримують такі подарунки, які будуть використовуватися в житті і чимось допомагатимуть у їхніх захопленнях.

Юлія Саніна, фронтвумен гурту The HARDKISS

 

Фото з першою м’якою іграшкою

Щороку на День святого Миколая Данило отримує якусь оригінальну ексклюзивну м‘яку іграшку. Так ми хочемо започаткувати сімейну традицію колекціонувати щось дуже красиве.

Олександр Педан, телеведучий

 

Завжди готуємо дітям подарунки на Миколая. Марік уже замовив два треки Hot Weels, а для Лєри готую сюрприз (ну наскільки це можливо, бо вона здогадується). Загалом тішити рідних — обожнюю! Тому дуже же чекаю усіх свят!

 

Ксенія Шнайдер, дизайнерка

 

Я хочу подарувати доньці набір ялинкових іграшок Molfar, які потрібно зробити самому. Мені дуже подобається, що свято Миколая перше з усіх зимових і тому хотілося подарувати їй щось творче, що принесе новорічний настрій. А зробити разом з сім’єю іграшки для ялинки — звучить ідеально!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: