Час подбати про себе: метод Шено та wellness-курорт у Чорногорії
Alterego Travel знає, де можна очистити свій організм, порелаксувати та зняти стрес.

Фахівці Alterego Travel упевнені, що обов’язково потрібно дбати про своє фізичне та ментальне здоров’я. Адже хто, як не ми? Тож розповідаємо, як і де можна попіклуватися про свій стан.

Метод Шено

Впевнені, ви чули ім’я Анрі Шено і раніше. Хто ж це і в чому його метод? Француз із каталанським корінням спочатку вивчав біологію, пізніше зацікавився психологією, китайською медициною та лікуванням природними засобами. Його революційний підхід до превентивної медицини був широко відомий, коли Шено в 1974 році заснував свою першу клініку в Каннах.

Потім він подорожував всією Європою, щоб представити іншим вченим свої інноваційні ідеї в галузі профілактики здоров'я.

Шено був переконаний, що певні повсякденні звички призводять до накопичення токсинів в організмі, що з часом викликає різні дегенеративні захворювання. На основі свого абсолютно нового підходу до медичних оздоровлювальних програм він розробив концепцію біонтології (науки про життя) та відомий метод Шено, спрямований на відновлення балансу організму.

Унікальність методики

Цей метод є ефективним, інтенсивним та індивідуально підбирається за комплексом процедур, принципом лікування та планом харчування, які Анрі Шено та його команда експертів ретельно складали на основі набутого досвіду та результатів досліджень за останні 50 років.

Метод поєднує принципи традиційної китайської медицини та новітні наукові досягнення офіційної медицини.

І ще один важливий момент — це використання та вивчення біомаркерів організму. Саме аналіз біомаркерів допомагає визначити індекс життєвої сили та виявити, які повсякденні звички мають найбільший вплив на процес старіння. Також індекс вимірює стан вашого організму і використовується з метою контролю та діагностики. Його можна порівняти із загальним показником вашого самопочуття.

Результати лікування

У цьому і полягає унікальність методу Шено — комбінація енергетичних, фізичних і емоційних стимуляторів, які в комплексі активують приховані внутрішні сили вашого організму. Як результат — прилив нової енергії, підвищення працездатності та внутрішня гармонія. До того ж ефект зберігається та відчувається протягом тривалого часу.

Курорт One & Only Portonovi в Чорногорії

Найближчий центр, який працює за цією унікальною методикою, відкрився на курорті One & Only Portonovi в Чорногорії. У велнес-центрі курорту, Chenot Espace, представлена унікальна концепція оздоровлення за методом Анрі Шено. Вона пропонує комплексний підхід, ексклюзивні лікувальні процедури та науково обґрунтовані програми, індивідуально підібрані та адаптовані під кожного гостя.

Завдяки сучасним професійним діагностичним тестам ви зможете отримати індивідуальну програму, яка включатиме:

  • план персоналізованої дієти;
  • план детоксу організму;
  • графік фітнес-тренувань;
  • SPA та wellness процедури.

Вам запропонують розширені та фундаментальні детокс-програми (6 днів / 7 ночей) для глибокого очищення організму, а також більш короткі триденні детокс- і фітнес-програми для охочих поєднати велнес та релакс, чотириденні антистресові програми та дводенні пакети на вихідні. Окрім цього, гості зможуть отримавати індивідуальні процедури Chenot Espace від експертів-практиків.

Що ми отримаємо після кількаденного використання інтегрального методу Шено?

Забезпечується чудовий дренажний ефект, виведення токсинів, досягається глибока релаксація, стимулюються основні обмінні процеси та покращується тонус шкіри, зв’язок та м’язів; організм отримує потужний енергетичний заряд, що допомагає боротися з ознаками старіння та щоденним стресом.

А після процедур на вас чекає приємний відпочинок у розкішних номерах та с’ютах із камінами та краєвидами на Которську затоку. One & Only Portonovi — справжній палац, де панує атмосфера приватності та вишуканості.

Відкрийте для себе wellness майбутнього у One & Only Portonovi.

Запланувати подорож можна просто зараз разом із Alterego travel:

Адреса: Київ, вул. Льва Толстого, 39
Телефон: +380 (66) 777 74 72
www.alterego.travel

Текст: Анна Воєвода 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: