Час сяяти: ювелірні тренди 2021 від амбасадорки бренда ZARINA — Заріни Нетовкіної
Робимо акцент на персоналізацію та зосереджуємося на стильних ланцюжках, кафах і чокерах.

У Новому році беремо за правило насолоджуватися кожним днем та сяяти, незважаючи ні на що! Знайомимося із найактуальнішими ювелірними трендами 2021 разом із брендом ZARINA та його амбасадоркою Заріною Нетовкіною і зосереджуємося на тому, що дійсно прийдеться до смаку.

Стильні ланцюжки

У тренді ланцюжки, бажано масивні та у великій кількості. Варто звернути увагу не лише на кольє, але й на сережки, браслети та каблучки із виразними комбінаціями ніжних і грубих ланцюгів. Цей тренд особливо яскраво освітлений у колекції Yak Yeah, саб-бренда ZARINA Creative.

Вінтажні нотки

Наразі у тренді свідоме споживання. Світ ювелірних прикрас також підтримує цей курс, адже вишуканий виріб може десятками років вірно служити його власниці та навіть передаватися з покоління в покоління. Також дівчата дедалі частіше звертають увагу на прикраси «під старину», з матовим покриттям, перлами та великими каменями —  ніби з вінтажного магазинчика у серці Парижа. Подібні моделі можна знайти в колекціях «Віддана» і Vintage, саб-бренда ZARINA Story.

 Класика з кольоровими каменями

Ці вироби дійсно вічні, але наразі є особливо популярними. Тут і персні з великими смарагдами, сапфірами або рубінами по центру, а також персні з камінням другого порядку —  цитринами, топазами та гранатами. Загалом, чим більше каміння —  тим краще. Це стосується також і підвісів та сережок з каменями. Вони абсолютно чудово поєднуються зі светрами грубої в’язки і є тими акцентними, які додадуть родзинки образу. Головне —  зруйнувати у себе у підсвідомості стереотип, що прикраса личить виключно під вечірню чи коктейльну сукню.

Кафи всюди

Кафи всюди і вони не збираються відступати. Вони можуть бути як лаконічні, виключно з золота або срібла, так і яскраві з дорогоцінною інкрустацією. Кафи можна носити окремо, навіть якщо вушка не проколоті, а також поєднувати зі звичайними сережками. Окрім того, існують варіанти-трансформери, які можна носити як кільця. Ідея, що розкіш може бути мультифункціональною, дуже приваблює.

 

Чокери з нами на довго

Вони повернулися і вони з нами надовго. Ця прикраса підкреслює ключиці та жіночу красу загалом. За чокери ми маємо дякувати Марії Антуанетті, яка винайшла такий фасон, аби приховати кола Венери на шиї і, тим самим, вбила двох зайців. Чокери можуть бути різноманітними: як інкрустовані діамантами, так і в дуже лаконічних інтерпретаціях.

Цінність у персоналізації

Наразі особливо цінується можливість стати співтворцем продукту. Існують сумки та аксесуари іменитих брендів, на які, за бажанням власниці, нанесуть ініціали. Підхопили тренд і ювелірні компанії. Нині неймовірно актуальні каблучки, кольє та браслети з ініціалами, повним ім’ям або надихаючим словом, що є важливим особисто для вас. На часі також і прикраси з широкими плоскими поверхнями, на які можна нанести гравірування. Такі вироби можна замовити із колекцій Natkina. Remember me і Own Story.

Веселка — для грайливого настрою

Веселка з нами вже кілька років, але особливо актуальна зараз, адже відмінно піднімає настрій та є певним шматочком тепла, який можна з собою носити скрізь. Вона легко комбінується із різноманитним одягом і задає певної грайливості образу. Знайти вироби з веселкою можна в колекціях Privé, Zirka і Natkina Rainbow.

 Комбінація матеріалів і фактур

Суворі комплекти стали моветоном. Нині набагато цікавіше демонструвати власне бачення, свій смак і поєднувати прикраси як заманеться. Комбінувати золото зі сріблом, коштовне каміння та вставки з дерева, глини і пластика, міксувати біжутерію і ювелірні витвори мистецтва. Але, звичайно, важливо робити це грамотно, аби не виглядати кумедно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: