Чесний погляд на індивідуальність: Василіса Фролова для brabrabra
Краса та родинні цінності від бренду жіночої білизни.
У

кожної людини повинна бути «тиха гавань» — місце, де, немов за помахом чарівної палички, зникають всі проблеми й непорозуміння, погана погода більше не турбує, осуд оточуючих не цікавить. І для кожного, незалежно від віку, професії і життєвих пріоритетів, це місце — мамині обійми.

У межах всесвітнього Дня матері бренд нижньої білизни brabrabra підготував проект, який став своєрідним маніфестом впевненості жінок. Це виявилося непросто, проте робота над прийняттям свого тіла знайшла яскраве відображення в нових колекціях. Широкий модельний спектр, «зручний» розмірний ряд і відчуття абсолютного комфорту, починаючи з входу до примірочної і до отримання заповітного комплекту. У brabrabra пестують любов до жіночих особливостей, удосконалюючи всі деталі трусиків і бюстгальтерів.

З труднощами усвідомлення себе в підлітковому віці зіткнулася Василіса Фролова, про що відверто поділилася з брендом жіночої білизни brabrabra в межах проекту до Дня матері. Їй було психологічно важко прийняти свій нестандартний зріст, певну, за словами Васі, незграбність, і при цьому ніяк не вдавалося знайти інструменти для позбавлення від комплексів. Тоді допомогла мама — м’яко, ненав’язливо й дуже мудро. Про це чарівні та закохані в життя жінки поділилися в промо-ролику.

 

«Мої страждання в школі були катастрофічними, власне, як і у більшості підлітків. Мамі вдалося побороти мою залежність від стереотипів», — з посмішкою говорить Вася.


Творці brabrabra поставили собі за мету — допомогти жінкам побачити себе без нав’язаних глянцем, телебаченням, соцмережами і пабліками «40 кг» стандартів та полюбити разом зі складочками, попою «не як у Кім» та будь-якими диспропорціями, тому що «ти — це ти»! У brabrabra не бояться заявити про те, що прагнути до абсолютної гармонії — це нормально, а жертовність, аби догодити мережі й форматам, — дурість.


Завітайте до студії brabrabra з мамою в будь-який день — не чекайте свята або важливої дати. Навіть без сертифікатів і тематичних проектів тут завжди готові допомогти повірити в те, наскільки важливо знайти свою фізичну і духовну гармонію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: