Чоловічі тренди: що взяти у гардероб із стрітстайлу Тижнів моди?
Від шкіряних плащів та аглі-бутс до «університетських» бомберів і шаленої еклектики.

Тетяна Подакіна, експертка з чоловічого стилю та авторка першого українського щомісячного чоловічого гайду, уважно слідкувала за показами та стрітстайлом світових Men’s Fashion Weeks і ділиться з JS своїми висновками.

Насамперед хочу сказати, що Тижні моди для того і створені, аби розширювати сприйняття та тренувати надивленність, а також проявляти fashion-бла-бла.
Тому, якщо деякі образи вам здаються перебором, — це нормально. Спробуймо з’ясувати, чим вони можуть бути корисними для вас.

Різноманіття в поєднаннях

Уже давно закінчилися ті часи, коли переважали певні правила для класичних образів чи для тих, які намагаються відтворити певну епоху. Правило тепер — комбінувати все, що подобається і видається непоєднуваним, але максимально відображає ваше бачення. Так, скажімо, у класичних образах наявно чимало елементів стрітверу.

 

Оверсайз, прямі лінії у стилі 90-х

Неабиякої актуальності набуває оверсайз в особистому комфортному сприйнятті, що передбачає прямий та вільний фасон. І якщо перша асоціація зі спортивним стилем, то майте на увазі, що цей тренд стосується всіх стилів. Смарткежуал та класичний — не виняток.

Елементі тейлорінгу у стрітвері

Я маю дуже великий досвід і у класичному одязі, тому те, як стрітвер-бренди переглянули класичний одяг, — окремий вид задоволення. Широкі плечі, оверсайз, подовжені штани, широкий лацкан та елементи стрітверу у вигляді додаткових елементів — і все це з однією ціллю — забезпечити максимальний комфорт.

Кольори

Якщо особливо трендовим кольором, який набирав обертів упродовж декількох років, був темно-зелений (або ж його відтінки), то наразі у гру поступово вступають фіолетові відтінки.
При цьому два протилежні способи комбінування кольорів залишаються такими ж актуальними:

  • монохром — поєднання всіх речей образу одного кольору, але різних відтінків;
  • використання акцентних елементів яскравого кислотного кольору, зокрема жовтого й помаранчевого.

Street style at Paris Men’s Fashion Week 2022.

Масивне аґлі (потворне) взуття

Тепер у тренді не лише більш масивне, а й ugly (потворне) взуття. Особливо зрозумілою така актуальність буде для прихильників кроксів.

Елементи преппі стилю

Університетські бомбери, бейсболки, світшоти з назвами університету або брендів у стилі преппі, а також університетські луки: поєднання сорочки та пуловерів з V-подібним коміром — також у центрі уваги.

Етнічні мотиви

Етнічні патерни та елементи сьогодні притаманні різному одягу. Це своєрідна можливість відобразити приналежність чи інтерес до нації та її історії. На вигляд — суперстильно!

Багатошаровість

Окей, також не нове слово, але набуває все більше різних форм. Оверсайз жилетка на овершот (сорочка, що тепліша за класичну, але легша, ніж куртка), джинсова куртка під пальто як альтернатива тонкій жилетці.

Шкіряні елементи (радше та шкіра, що є замінником)

Закріплювались у жіночій моді і нарешті переходять до чоловічої шкіряний піджак, тренч, довгий плащ, жилетки, овершоти та штани.

Ворквер

Одяг зі стилю, що початково був одягом робітників або належав до сфер вузького спрямування, зокрема гайкінгу, скелелазіння. Серед них — штани карґо, комбінезони, гайкінг бутс.

Акцент на головні убори

Дедалі більше образи доповнюються головними уборами, які мають велике розмаїття вибору та стилю. Бейсболки, капелюхи-федори, балаклави, шапка-біні та берети.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: