«Чому ти не хочеш мене бачити?»: позашлюбна донька князя Альбера II здасть ДНК-тест
Її мати, з якою князь мав стосунки 16 років тому, налаштована дуже рішуче.

Князь Альбер II та княгиня Шарлен із дітьми

2021-й рік для Монако, зокрема для князя Альбера II і його дружини княгині Шарлен, почався зі звернення до адвокатів. Причина досить скандальна — факт встановлення батьківства 15-річної дівчинки, яка вважає себе донькою Альбера ІІ.

Її мати налаштована рішуче і планує надати дозвіл на ДНК-тест. Відомо, що лист, який Альбер отримав від дівчинки ще у вересні і на який не відповів, тепер буде розцінений як судовий доказ.

«Я запитувала маму, де ти і чому не з нами. Не розумію, чому я виросла без батька і чому, коли я тебе знайшла, ти не хочеш мене бачити», — написала дівчина князю.

Ім’я дівчини та інші подробиці наразі невідомі, але достеменно відомо, що Альбер познайомився з матір’ю його вірогідної доньки в Ріо-де-Жанейро 16 років тому. Що цікаво, на той час він вже був знайомий із майбутньою дружиною княгинею Шарлен. Весілля вони зіграли пізніше — у 2011-му.

Весілля Альберта та Шарлен, 2011

«Немає фотографій, немає реальних фактів, які могли б довести, що вони мали стосунки, — запевняє адвокат князя Тьєррі Лакост.
— Насправді Альбер розглядає можливість подати до суду за вимагання». За словами Лакоста, мати дівчинки погрожує звернутися до ЗМІ, якщо Альбер не надасть певної фінансової компенсації.

Це не перша подібна історія в родині князя, однак цю справу Альбер розглядає як шантаж. Перше слухання відбудеться вже у лютому.

Фото: Getty Images

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: