Чому варто читати бестселер Олексія Сітнікова Karmalogiс
Правила життя та управління долею, які працюють.
К

нига Karmalogiс, присвячена законам долі, вийшла в світ у 2018 році. За декілька місяців вона встигла підкорити читачів із багатьох країн Східної Європи і стати таким самим бестселером, як і The Secret, виданий у середині 2000-х. Автор проекту – відомий консультант, психотерапевт і VIP-коуч Олексій Сітніков.

Karmalogiс містить 54 універсальних закони, які впливають на нашу долю, попереджають від можливих помилок при взаємодії з навколишнім світом і допомагають створенню внутрішньої гармонії людини. В основі книги – результати унікального міжнародного краудсорсингового проекту Karmalogiс, присвяченого створенню сучасного переліку правил життя, заснованих на емпіричному досвіді кількох поколінь.

«Із віком будь-яка людина замислюється про світоглядні, філософські речі, задає собі та іншим запитання на кшталт «як влаштований цей світ?», «які закони ним правлять?». Ісаак Ньютон колись сказав: «Закони фізики я виводжу із законів божих». Для мене всі закони – божі, як і закони фізики, хімії, еволюції, генетики – це закони прямої дії. Але хто їх знає? Звідки вони взагалі виникли? У проекті Karmalogic ми спробували проаналізувати, інтерпретувати та осмислити правила життя, надіслані тисячами учасників проекту з усього світу. Фактично завдяки цьому ми вперше створюємо на базі людського досвіду і знань комплекс відомостей про те, як бути успішним, щасливим, здоровим, щасливим, мати в житті те, про що мрієш. Ця книга є тільки першим етапом, найближчими місяцями будуть опубліковані ще кілька книг Karmalogiс, які стануть реальними інструментами самокоучінга та управління своїм життям як успішним проектом», – говорить Олексій Сітніков.

Кожна глава книги закінчується QR-кодом, який дозволяє читачеві в будь-який час приєднатися до обговорення проекту Karmalogiс. У перспективі планується й додаток, і електронна версія книги, і її переклад різними мовами світу. Вже зараз можна замовити і отримати спеціально створені карти Karmalogic, які можна використовувати як знаки і підказки долі.

«Сьогодні все більше замислюються про долю та дотримання базових загальнолюдських заповідей. Корпоративна соціальна відповідальність чи благодійність стають все більш частим явищем. Що це означає? Що люди бізнесу думають не тільки про гроші, а й про “кармічну” і соціальну відповідальності за розпорядження цими грошима. Подивіться, такі знакові для сучасності люди, як Уоррен Баффет, Стів Джобс, Білл Гейтс, Стінг, взяли для себе непросте рішення не передавати свої статки у спадок. Адже це один з основних законів долі: якщо гроші не зароблені тобою, ти не зможеш ними правильно розпорядитися, і особисто тобі вони тільки створять проблеми, а не вирішать їх. Якщо ти навколо себе створюєш нерівноважний стан – в спробі взяти більше, ніж ти зробив для цього світу, – цей світ у тебе цю різницю забере. І як показує мій досвід спілкування з людьми із бізнесу, ці правила, як і багато інших законів життя, працюють. Книга Karmalogiс саме про такі закони», – розповідає Олексій Сітніков.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: