Чому варто дивитися новий серіал «Позолочене століття»
Учора відбулася прем'єра першого з 10 заявлених епізодів.

В очікуванні «Бріджертонів» ми звернули увагу на ще одне костюмоване шоу — серіал «Позолочене століття». Переглянули першу серію та зібрали декілька доказів, чому проєкт точно вартий вашої уваги.

Сюжет

Історія розгортається в Нью-Йорку в XIX столітті, зокрема після завершення громадянської війни, у період розквіту і економічного зростання, який історики пізніше назвуть «Позолоченим століттям».

Окрім кохання і світського життя з гучними вечірками і салонами, порушуються теми суперництва мільйонерів та аристократів, соціальних звичаїв, класової і расової нерівності, боргів, психологічного розпачу і безсилля.

У центрі сюжету — осиротіла Маріан, яка переїжджає з провінції до заможних тітоньок. Героїню зіграла донька Меріл Стріп — 30-річна Луїза Джейкобсон.

Шоураннери та актори 

Епізоди про непростий шлях до вищого суспільства оцінять шанувальники «Абатства Даунтон», адже за «Позолочене століття» відповідає саме Джуліан Феллоуз. Він є автором сценарію і головним натхненником проєкту. Режисерами серіалу виступили Майкл Енґлер і Саллі Річардсон-Вітфілд.

На майданчику зібралася і класна команда акторів. Головні ролі в Керрі Кун, Крістін Баранскі та Морґана Спектора. Грає в шоу і Синтія Ніксон, яка добре відома глядачам за серіалом «Секс у великому місті». Тема Нью-Йорку, нехай і різних століть, її не відпускає.

Декорації та костюми

Окремої уваги заслуговують не лише добре прописані діалоги, а й фантастичні інтер’єри. Розкішні образи лише доповнюють знакові моменти шоу і підкреслюють показну фінансову спроможність героїв. До слова, за костюми відповідав художник Том Брокер. Поки що це найстильніша прем’єра року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: