Чому варто їхати на Web Summit: розповідають Анна Ткаченко та Світлана Павелецька
Директорка діджитал-команди та директорка з маркетингових комунікацій «1+1 Media» поганого не порадять!
У

же 10 років поспіль у Лісабоні проходить масштабний Web Summit — найбільша IT-конференція у світі, де ви легко можете зустріти засновників та СЕО більшості відомих інтернет-проектів та офлайн-брендів, на кшталт Facebook, Booking, Pinterest, eBay, Google тощо. За ці роки саміт став найглобальнішим місцем зустрічі для всіх, зацікавлених у IT-технологіях та їхньому майбутньому.

Українські стартапери вже давно проторують стежку на цей ринок можливостей, тож усе дедалі частіше захід привертає увагу й медійних персон та представників великого бізнесу. Так, минулого року на саміті виступив Володимир Кличко, а цьогоріч захід відвідали представниці компанії «1+1 Media» — директорка відділу Digital & Innovations Анна Ткаченко та директорка з маркетингових комунікацій Світлана Павелецька. Дівчата розповіли JS, чому варто їхати на Web Summit, що не можна пропускати, а що просто необхідно зробити.

„Web Summit можна описати в трьох словах — «знання», «практика», «нетворкінг». “
Анна Ткаченко
Head of Digital & Innovations at «1+1 Media»

Якщо ви ще роздумуєте, їхати наступного року на Web Summit чи ні, одразу зважайте на ось такий крутий факт: приємним бонусом для вас стане те, що саміт проходить у душевній Португалії, де завжди тепло, неймовірно красива архітектура, прекрасне вино, а також дуже смачна та дешева їжа.

Якщо ж говорити саме про захід, то Web Summit можна описати в трьох словах — «знання», «практика», «нетворкінг». Для мене він навіть більше не конференція, а майданчик для ефективного розвитку та обміну досвідом, адже саме там можна знайти абсолютно всіх людей нашої індустрії. Також на саміті можна зрозуміти, які країни інвестують в інновації більше, а які менше. Це легко прослідковується за кількістю представлених брендів, а відтак легко розуміти, де краще шукати потенційних інвесторів для своїх проектів.

Більшу частину часу рекомендую проводити поруч із стендами зі стартапами. Можна спілкуватися зі стартаперами та отримувати нові знання, а також привезти свій стартап і отримати велику кількість зворотного зв’язку та інсайтів для максимального покращення свого продукту.

Тусуватися там ввечері у закладах — це як удень ходити на лекції з програми. Обов’язковий елемент.

Не треба пропускати вечірні зустрічі та будь-яке неформальне спілкування. Тусуватися там ввечері у закладах — це як удень ходити на лекції з програми. Обов’язковий елемент.

Ну й щодо їжі: у Португалії всюди смачно, але ви просто зобов’язані зайти на відомий лісабонський фудкорт Time Out Market. Наскільки б туристичним не було це місце, атмосфера там — кайф. Повірте, відвідайте та переконайтеся самі!

 

„Якщо ви інвестор, то зможете вибрати, у що інвестувати, а якщо стартапер, то точно надихнетеся. “
Світлана Павелецька
директорка з маркетингових комунікацій «1+1 Media»

Web Summit обов’язковий для відвідування. Саміт привабливий декількома речами. Передусім, Португалія. Це дивовижна країна, яка, на мою думку, дещо недопрацьовує у своєму туристичному потенціалі. Чого вартий лише Лісабон. Нижче я розповім, де обов’язково треба скуштувати найсмачнішу їжу.

Web Summit — унікальна подія, яка збирає понад 70 тисяч людей, що цікавляться діджитал-сферою та всім, що чекає її в найближчому майбутньому. Там ви з легкістю зможете зустріти Тоні Блера, робота Софію, Марка Цукерберга, творців Snapchat та ще багато інших людей, які вірять, що майбутнє належить технологіям.

Там ви з легкістю зможете зустріти Тоні Блера, робота Софію, Марка Цукерберга, творців Snapchat та ще багато інших людей, які вірять, що майбутнє належить технологіям.

На саміті представлена величезна кількість стартапів. Якщо ви інвестор, то зможете вибрати, у що інвестувати, а якщо стартапер, то точно надихнетеся. Зрештою будь-який захід насамперед про натхнення. Важко уявити, що ти відвідав захід та знайшов точне вирішення своїх проблем. На саміті дуже велика концентрація людей, які можуть вас надихнути, розповісти, чим вони живуть, — і тоді легко зрозуміти: ти хочеш жити в цьому тренді чи створювати свої.

Ловіть знижки. На початку продажу два квитки можна купити за ціною одного. Бронюйте квартиру чи готель мінімум за 2-3 місяці. А також бронюйте всі ресторани, які лише можливо.

Щодо їжі та vinho verde. Вони в Португалії прекрасні! Хочу порекомендувати вам чотири заклади, але два з них забронювати неможливо. Ресторан Tapisca — це найсмачніша паелья в Лісабоні. Забронювати місце там не можна, адже все в порядку живої черги, тому приходьте раніше. У Cevicheria — неймовірно красивий восьминіг на стелі та найсмачніше севіче в місті. Також треба стояти в черзі, проте всіх, хто чекає на свій столик, пригощають піско сауером. Якщо ви були в Лісабоні та не куштували піско сауер, то варто жити трошки веселіше! Також Atalho Real — один із кращих стейкхаусів у Лісабоні, де неймовірно смачне м’ясо та коктейлі, а ще дуже красиві офіціанти. Ну і Bistro 100 Maneiras — весь прикрашений книгами, з дуже цікавою авторською кухнею та приємними людьми.

Ловіть знижки. На початку продажу два квитки можна купити за ціною одного. Бронюйте квартиру чи готель мінімум за 2-3 місяці. А також бронюйте всі ресторани, які лише можливо.

Подорожуючи до Португалії, обов’язково відвідайте місто Назаре. Бо Web Summit — це три дні натхнення, а для натхнення потрібне повітря!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: