Чи існують межі досконалості? Осінній номер ELLE Decoration Ukraine
Редакторки видання поділилися, чого очікувати в новому випуску.

Попри воєнний час, редакція журналу ELLE Decoration Ukraine не припиняє роботу. 24 лютого змінило життя кожного українця назавжди, а заразом змінилися і пріоритети спрямування міжнародного видання в Україні. Ясна річ, сьогодні головний фокус зосереджений на українських проєктах, на діяльності українських дизайнерів інтер’єрів та архітекторів у нових реаліях. Також редакція постійно інформує читачів про основні тенденції в царині міжнародного дизайну та архітектури, висвітлює актуальні події.

Команда видання з радістю презентує осінній випуск ELLE Decoration Ukraine, який вже з’явився на полицях магазинів.

Головна редакторка Соня Забуга

«Чи існують межі досконалості? Схоже, що пошуки ідеального балансу для залучення у сталому дизайні провідних технологій триватимуть, поки існує людство на Землі. Про те, як це відбувається, ми багато розповідаємо в нашому осінньому номері, адже дискусія навколо сталого розвитку набирає обертів.

Дизайнерська спільнота дедалі більше зосереджується на екологізації методів виробництва та модернізації вже наявних механізмів у відповідності до найвищих екологічних стандартів.

На знак підтримки цієї тенденції міжнародна премія EDIDA цьогоріч теж анонсувала номінацію в галузі сталого дизайну. Про перспективи та виробничі процеси, про нові рішення та мрії, про те, як саме зміниться формат цього явища, ми сьогодні говоримо разом з усім світом», — розповіли головна редакторка Соня Забуга та запрошена редакторка Юлія Данілова у своєму зверненні до читачів.

Запрошена редакторка Юлія Данілова

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: