#CULTUREMATTERS: Даша Астафʼєва, Нікіта Добринін, Артем Пивоваров у благодійному артпроєкті
Усе для того, щоб допомогти дітям-переселенцям.

Нікіта Добринін

2 серпня стартував благодійний артпроєкт #CULTUREMATTERS, метою якого є допомога дітям-переселенцям із окупованих та найбільш обстрілюваних територій України. Художник Станіслав Тіунов створив колекцію з десяти сюрреалістичних чорно-білих принтів у форматі умисного мінімалізму і дилетантизму.

Артем Пивоваров

Зображення перенесено на футболки білого кольору, із яких створено лімітовану колекцію. Виручені кошти передадуть на потреби дітей, постраждалих від війни.

Тимур Мірошниченко

У ролі селфі-моделей для лукбуку колекції #CULTUREMATTERS виступили Даша Астафʼєва, Артем Пивоваров, Олександра Яремчук, Андрій Трушковський, Олексій Гладушевський, Тимур Мірошниченко, Нікіта Добринін та Андрій Джеджула.

Даша Астаф’єва

Колекцію футболок можна переглянути на сторінці проєкту в інстаграмі. Вартість становить 999 гривень.

На отримані від продажу кошти будуть закуплені м’які іграшки та ігри для розвитку, поділки, розмальовки, альбоми з наклейками для 194 дітей-переселенців із Харкова, Кременчука та Маріуполя, які зараз перебувають у Суботцівській територіальній громаді на Кіровоградщині під опікою благодійного фонду «Можемо разом».

Андрій Джеджула

«Діти є найчутливішими серед нас, вони найбільше страждають від війни. Наш фонд у мирний час спрямовує зусилля на їхній розвиток.

Сьогодні, навіть під час війни, діти мають проживати своє дитинство.

Ми плануємо на всі виручені гроші закупити для них м’які іграшки та ігри для розвитку, поділки, розмальовки, альбоми з наклейками, щоб відволікти та зацікавити їх», — розповідає Оксана Гуляєва, директорка фонду «Можемо разом», що є ініціатором артпроєкту #CULTUREMATTERS.

Олександра Яремчук

У серію принтів увійшли 10 зі 100 малюнків, створених Тіуновим у різні часи протягом 23-х років під впливом подій, що відбувалися у країні. Раніше роботи автора також використовувалися у відеоряді концертів співачки Alloise та як обкладинка синглу Alexey Gorchitza.

Андрій Трушковський

Благодійний фонд також ініціював збір коштів на 10 000 джгутів-турнікетів для медичного батальйону «Госпітальєри», що займається наданням першої медичної допомоги та евакуацією поранених воїнів із фронту. Зробити внесок можна на спеціальній онлайн-платформі для подолання гуманітарної катастрофи, спровокованої воєнними діями на території України.

Олексій Гладушевський

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: