«Давайте не будемо цілуватися»: Маша Єфросиніна про карантин і не тільки
Поради від телеведучої.
Н

а думку української телеведучої Маші Єфросиніної, введення карантину на території всієї країни є доцільним та обґрунтованим рішенням. У своєму інстаграмі красуня поділилася 13-хвилинним відео, у якому розповіла про своє ставлення до того, що наразі відбувається в Україні. 

«Я вважаю, розсудлива людина повинна розуміти, що карантин у цьому випадку — це добре. Принаймні це запобігає поширенню вірусу з тією швидкістю, з якою ми, у певний момент, просто не впораємося», — висловилася телеведуча.

У ролику Маша Єфросиніна згадала ще один момент, який її вразив, — людей у супермаркетах, які спустошують полички із гречкою, сіллю та борошном.

Розсудлива людина повинна розуміти, що карантин у цьому випадку — це добре!

«Нас не зачиняють у бункерах, не закопують під землю… Ми так само продовжуємо жити, але дотримуючись заходів безпеки», — наголосила вона. Також знаменитість звернулася до підписників із проханням не обійматися й не цілуватися зі своїми знайомими. Телеведуча закликала проводити більше часу на свіжому повітрі та зберігати спокій, адже він — «запорука гарного імунітету, який нам усім зараз дуже потрібен».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: