Дебют Дженніфер Еністон в Instagram і перше фото з «Друзями»
Селфі повного складу акторів легендарного серіалу.
У

слід за майже усіма світовими зірками до Instagram нарешті приєдналася й Дженніфер Еністон! «Мої друзі кличуть мене Джен», — написала вона в шапці профілю JenniferAniston, на який вже підписалися понад 6 мільйонів людей. Ще рік тому акторка заявляла, що не бачить у залежності від мережі нічого доброго, а наразі зібрала 8 мільйонів лайків під першим постом — селфі з усіма акторами з легендарного серіалу «Друзі».

«Тепер ми друзі й в Instagram також. Привіт, Instagram», — поділилася Еністон, додавши світлину з Кортні Кокс, Метью Перрі, Лізою Кудроу, Меттом Лебланом та Девідом Швіммером. Саме вони, як запевняють ЗМІ, й переконали консервативну Джен приєднатися до соціальних мереж та створити власний акаунт.

Зі свого боку зірка підписалася на 110 акаунтів, зокрема й на колишнього чоловіка Джастіна Теру (він вже привітав Джен у коментарях) та колег — Гвінет Пелтроу, Девіда Швіммера, Різ Візерспун, Джессіку Біл, Адама Сендлера, Селену Гомес, Джулію Робертс, Кейт Гадсон, Ніколь Кідман, Опру Вінфрі та інших.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: